Reklama

Ducati Scrambler Land of Joy 2018: svezte se na scrambleru Hlavní obrázek k článku: Ducati Scrambler Land of Joy 2018: svezte se na scrambleru

V rámci 5. ročníku srazu MOTOEMOTION Fest, který se letos od 1. do 3. června koná v kempu Nedamov u Dubé, proběhne v sobotu 2. června prezentace novinky Ducati Scrambler 1100.

Čeká na vás den plný motocyklů a zábavy, spojený s bezplatným testováním novinky Ducati Scrambler 1100, stačí vám jen mít u sebe platný řidičský a občanský průkaz a helmu. Uvidíte unikátní expozici historických i raritních modelů značky Ducati, můžete se s námi společně projet do Rossomoto MB, kde pro vás bude zajištěna prohlídka soukromé sbírky motocyklů.

1 Ducati Scrambler Land of Joy (2)1 Ducati Scrambler Land of Joy (1)

Ducati Scrambler Land of Joy je součástí víkendové akce Motoemotion Fest a tak se můžete těšit i na pohodovou hudbu, dobré jídlo a skvělou zábavu pro velké i malé, pro které tu bude zajištěn dětský program. Dospělí mohou vyzkoušet své umění v lukostřelbě nebo svoji stabilitu při paddleboardingu. Akce se koná v prostředí kempu Dubá - Nedamov.

Více informací o akci pořádané Moto Italia s.r.o. naleznete na tomto odkazu.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama
Reklama