Plán Harley-Davidson: uspěje s Adventure motocyklem? Hlavní obrázek k článku: Plán Harley-Davidson: uspěje s Adventure motocyklem?

Značka Harley-Davidson oznámila před pár dny podrobnější informace o svém růstu s názvem „Plán Harley-Davidson“ do roku 2022, kterým osloví další zákazníky po celém světě a umožní jim zažít nádherný pocit z jízdy na motocyklu.

„Smělé záměry, které vám zveřejňujeme, posílí obrovský potenciál a konkurenční sílu společnosti Harley-Davidson – naše výjimečné schopnosti při vývoji a výrobě produktů, atraktivní globální image značky a samozřejmě naši skvělou dealerskou síť,“ říká Matt Levatich, president a CEO společnosti Harley-Davidson, Inc. „Kromě našich stávajících věrných zákazníků odstartujeme novou revoluci jednostopé svobody, abychom oslovili i nové zákazníky, kteří ještě nepoznali nadšení z jízdy v jedné stopě.“

Na základě komplexního vyhodnocení všech složek a důrazu na přístup „customer first“ vznikl „Plán Harley-Davidson“, který zahrnuje následující:

Nové produkty – zachovat si přízeň stávajících zákazníků a inspirovat nové jezdce díky prohloubení vedoucí pozice na trhu velkých motocyklů a expanzi na nové trhy a do nových segmentů nabídky.
Lepší dostupnost – vyjít vstříc požadavkům zákazníků prostřednictvím nových typů prodeje a služeb.
Silnější dealerská síť – větším důrazem na výkony vylepšit finanční sílu dealerů a dále zdokonalit poskytované služby zákazníkům Harley-Davidson.

Představeny byli i nové modulární platformy motocyklů střední třídy 500 ccm až 1250 ccm, která bude pokrývat tři samostatné kategorie produktů a čtyři objemové třídy, počínaje naším prvním modelem kategorie Adventure Touring, Harley-Davidson Pan America 1250 s plánovaným uvedením v roce 2020. (Je zobrazen prototyp. Produkční model se může lišit. Dosud není k dispozici k prodeji. Zobrazené budoucí modely nemusí být dostupné na všech trzích.)
1 Pan_America

Dále představíme model Custom 1250 ccm s atletickým svalnatým výrazem má odstrojený charakter velkého dragsteru a 1250 ccm agresivního výkonu. Plánované uvedení je v roce 2021. (Je zobrazen prototyp. Produkční model se může lišit. Dosud není k dispozici k prodeji. Zobrazené budoucí modely nemusí být dostupné na všech trzích.)

1 Harley Davidson Plan 2022 (4)1 Harley Davidson Plan 2022 (1)

Motocykl Streetfighter 975 ccm bude součástí nové modulární platformy motocyklů Harley-Davidson střední třídy (500 ccm až 1250 ccm), která je plánována na rok 2020. (Je zobrazen prototyp. Produkční model se může lišit. Dosud není k dispozici k prodeji. Zobrazené budoucí modely nemusí být dostupné na všech trzích.)

1 Harley Davidson Plan 2022 (2)1 Harley Davidson Plan 2022 (3)

Elektrický motocykl Harley-Davidson LiveWire je první z širokého portfolia elektrických strojů bez spojky s jednoduchým ovládáním „twist and go“, který naší společnosti zajistí vedoucí pozici v elektrifikaci motocyklů – plánované uvedení na trh v roce 2019. (Je zobrazen prototyp. Produkční model se může lišit. Dosud není k dispozici k prodeji. Zobrazené budoucí modely nemusí být dostupné na všech trzích.)

1 EV-images-21 LiveWire

Podívejte se na video o hlavních bodech „Plánu Harley-Davidson“ zde.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama