Reklama

Indian Chieftain Dark Horse s BBQ grilem v sajdkáře Hlavní obrázek k článku: Indian Chieftain Dark Horse s BBQ grilem v sajdkáře

Pro letní grilovací sezónu je tahle stavba dokonale stvořená. Nemusíte vůbec řešit, kde si upečete váš oblíbený steak nebo bavorskou klobásku, vy si totiž vezete svůj gril rovnou s sebou v postranním vozíku.

Tuhle zajímavou stavbu s grilem v sajdě si nechal americký výrobce postavit na motocyklovou akci Sturgis Motorcycle Rally. Oslovili předního customera z amerického Portlandu, Thora Drakea, aby jim postavil motocykl s BBQ grilem. To byl veškerý jejich požadavek, o tom, jak bude výsledný stroj vypadat, už nechali rozhodovat samotného Thora.

K dispozici mu dali atraktivní model Indian Chieftain Dark Horse, ke kterému customer šikovně připojil postranní vozík, který vypadá jako malá lodička. Celek však působí sehraně, tak trochu retro v decentní podobě. Do vozíku integroval gril na dřevěné uhlí, Traeger Ironwood 885, kde bez problémů najednou ugrilujete až 10 kuřat nebo sedm poctivých kusů žeber nebo cokoliv dalšího, na co máte chuť.

1 Indian Chieftain Dark Horse BBQ gril sajdkara (2)1 Indian Chieftain Dark Horse BBQ gril sajdkara (1)1 Indian Chieftain Dark Horse BBQ gril sajdkara (3)

Ačkoliv samotný gril vypadá značně subtilně, váží jen 70 kilogramů a to pro Chieftaina se zdvihovým objemem 1811 ccm není nic, jeho kroutící moment 151 Nm při 3000 1/min si s tím hravě poradí. Skoro to vypadá jako reklama na BBQ gril, ale nenechte se zmást, je to jen vtipná inspirace, jak se dá upravit cruiser od Indianu a navíc skvěle fungující. Na svých cestách nepotřebujete žádnou restauraci. Vy si totiž tu svoji vezete přímo s sebou.

Tenhle gril však svoje prvenství nemá. První motocykl s grilem si nechali postavit v roce 2016 společně s firmou Jack Daniel´s. Základem jim stála novinka Indian Scout a byl to stroj se kterým se účastnili mezinárodní soutěže s custom motocykly.

1 Indian Scout gril Jack DanielsLogin Přihlásit Registrace ›

Reklama