Indian Chieftain Dark Horse: dáma v černém Hlavní obrázek k článku: Indian Chieftain Dark Horse: dáma v černém

Indian Chieftain se poprvé představil svým zákazníkům v roce 2014. Pro letošní sezónu si připravil dárek pro „Temné rytíře.“

Máte-li rádi černou barvu, potom se vám edice s názvem Dark Horse bude náramně zamlouvat. Motocykl ve stylu bagger s mohutnou čelní kapotáží a dvěma bočními kufry je stavěn pro zákazníky, kteří rádi cestují, ale zároveň se chtějí odlišit od ostatních. Chieftain Dark Horse má jen minimum komponent v chromu, převažuje matně černá. Ať už je to motor, blatníky či zrcátka, to vše je pokryto tmavým lakem.

1 Indian Chieftain Dark Horse 11 Indian Chieftain Dark Horse 101 Indian Chieftain Dark Horse 11

Motocykl je poháněn vidlicovým dvouválcem Thunder Stroke 111 o obsahu 1811 ccm, který je usazen v hliníkovém rámu. Jeho charakteristickým znakem jsou speciální tašky, které jsou namontovány na odjímatelné kotvy a jsou zamykatelné jak klíčem, tak i na dálku elektronicky. Čelní kouřový štít si přenastavujete elektronicky pouhým stisknutím tlačítka. Dvojice výkonných reproduktorů vám zase umožní poslouchat vaši oblíbenou hudbu.

1 Indian Chieftain Dark Horse 121 Indian Chieftain Dark Horse 131 Indian Chieftain Dark Horse 14

Indian Chieftain se běžně vyrábí jako jednosic. Samozřejmostí je ABS, tempomat či bezklíčové zapalování. Pokud však jezdíte ve dvou, můžete si za příplatek dovybavit motocykl sedlem pro spolujezdce. V nabídce jsou také laděné výfuky nebo stowattové reproduktory do bočních kufrů.

1 Indian Chieftain Dark Horse 151 Indian Chieftain Dark Horse 161 Indian Chieftain Dark Horse 17

Cena tohoto temného krasavce by měl být kolem třičtvrtě milionu korun, vše závisí na aktuálním kurzu eura. Zajímá vás, jak se jezdí na motocyklech Indian? Přečtěte si náš test Indiana Scout a pochopíte, proč je tento stroj srdeční záležitostí mnoha jeho majitelů.

1 Indian Chieftain Dark Horse 181 Indian Chieftain Dark Horse 191 Indian Chieftain Dark Horse 21 Indian Chieftain Dark Horse 201 Indian Chieftain Dark Horse 211 Indian Chieftain Dark Horse 221 Indian Chieftain Dark Horse 231 Indian Chieftain Dark Horse 241 Indian Chieftain Dark Horse 251 Indian Chieftain Dark Horse 261 Indian Chieftain Dark Horse 271 Indian Chieftain Dark Horse 281 Indian Chieftain Dark Horse 31 Indian Chieftain Dark Horse 41 Indian Chieftain Dark Horse 51 Indian Chieftain Dark Horse 61 Indian Chieftain Dark Horse 71 Indian Chieftain Dark Horse 81 Indian Chieftain Dark Horse 9Login Přihlásit Registrace ›