Aprilia RX 125 a SX 125: jednoválcová zábava Hlavní obrázek k článku: Aprilia RX 125 a SX 125: jednoválcová zábava

Malé funbiky Aprilia RX 125 a S 125 se dočkaly modernizace a nyní jsou ještě více zábavnější. Jejich silnější jednoválcový motor slibuje vyšší výkon. Nezaostávají ani za pověstným italským designem, který se mladým jezdcům bude bezpochyby zamlouvat.

Bezpečně na motocyklu: věřte svým očím! Hlavní obrázek k článku: Bezpečně na motocyklu: věřte svým očím!

Během posledních deseti let se počet motocyklů na silnicích výrazně zvýšil. Abychom se na vozovce všichni cítili bezpečněji, pomůže, pokud pro to něco uděláme. Například v podobě kurzu bezpečné jízdy na motorce. Jestli nevíte, co vás tam čeká, to se dozvíte v našem článku.

Indian Chieftain Elite 2021: limitovaná edice 120 kusů Hlavní obrázek k článku: Indian Chieftain Elite 2021: limitovaná edice 120 kusů

Ke svému 120. výročí představil americký výrobce exkluzivní edici 120 kusů svého prémiového modelu Chieftain Elite. Speciální dvoutónový lak se nanáší ručně a celý proces lakování trvá 24 hodin. Atraktivitě přidá i integrovaný 400wattový audio systém PowerBand.

Kymco New People S 200i ABS: do každého počasí Hlavní obrázek k článku: Kymco New People S 200i ABS: do každého počasí

Moderní skútr New People S 200i rozšířil řadu městských skútrů tchajwanského výrobce Kymco. Obutý na velkých kolech si hravě poradí se všemi nástrahami velkoměsta, o příjemnou jízdu se také postará jednoválcový motor a komfortně naladěný podvozek. Díky vysokému plexi štítu vás neodradí jízda ani v deštivém počasí.

KTM 1290 Super Adventure R: terénní ďábel Hlavní obrázek k článku: KTM 1290 Super Adventure R: terénní ďábel

Bylo jen otázkou dní, kdy se po představení KTM 1290 Super Adventure S objeví také offroadová verze s označením R. Oproti silniční verzi se liší svým vybavením, ale dvouválcové srdce mají stejné a tak se můžete těšit na nálož 160 koní a kroutící moment 138 Nm. Zvládnout tenhle stroj už bude rozhodně chtít pár zkušeností.

Harley-Davidson Pan America 1250: enduro ve dvou verzích Hlavní obrázek k článku: Harley-Davidson Pan America 1250: enduro ve dvou verzích

Konečně jsme se dočkali a první cestovní enduro od Harley-Davidson je tu! Ovšem, když už enduro, tak pořádné dělo, co se jen tak něčeho nezalekne. Vybavené slušnou technikou, zajímavou elektronikou a s jediným cílem, dovézt vás až na místo vašich snů.

Test Suzuki V-Strom 1050: pohodlné cestování Hlavní obrázek k článku: Test Suzuki V-Strom 1050: pohodlné cestování

Nemít cestovní enduro ve své nabídce, to je jako by v samoobsluze neměli k prodeji pečivo. Suzuki má navíc za sebou letitou historii s modelem V-Strom, které svého času patřilo mezi stálice cestovních motocyklů. Není se tedy čemu divit, že se i nový model V-Strom 1050 odkazuje na své předchůdce, kteří většině současných cestovních endur byly také vzorem.


Login Přihlásit Registrace ›