BMW R18 Classic: retro cestovní cruiser Hlavní obrázek k článku: BMW R18 Classic: retro cestovní cruiser

Poté, co BMW Motorrad znovu vstoupilo do segmentu cruiserů s modelem R18, přichází na scénu druhá verze s označením Classic. V pojetí bavorského výrobce se jedná o retro verzi cestovního stroje s dominantním plexi sklem. Docela se jim ten návrat do minulosti povedl, co říkáte?

Nejhorší motocykly světa: knižní novinka od motorkáře Pavla Suchého Hlavní obrázek k článku: Nejhorší motocykly světa: knižní novinka od motorkáře Pavla Suchého

Dlouholetý motocyklový novinář, Pavel „Sucháč“ Suchý, vydává novou knihu s názvem „Nejhorší motocykly světa“. Kdo jiný se do takového žánru může pustit než motorkář, kterému rukama prošlo více než 700 typů motocyklů z celého světa a většinu v knize představených strojů měl možnost i osobně vyzkoušet. Tohle je kniha, která nesmí chybět v žádné knihovně motorkáře.

Bridgestone Battlax Sport Touring T32 a T32GT: pneumatiky pro cestovatele Hlavní obrázek k článku: Bridgestone Battlax Sport Touring T32 a T32GT: pneumatiky pro cestovatele

Na trhu se čím dál více objevují cestovní motocykly a právě pro ně společnost Bridgestone představila nové obutí Battlax Sport Touring T32 a T32GT pro středně těžké a těžké motocykly. Dle výrobce mají ty správné vlastnosti, které od pneumatik majitelé cestovně sportovních motocyklů požadují, vynikající provozní vlastnosti, pocit jistoty a zpětnou vazbu za všech povětrnostních podmínek.

Honda MSX125 Grom: minibike s novým motorem Hlavní obrázek k článku: Honda MSX125 Grom: minibike s novým motorem

Celosvětově oblíbený minibike od značky Honda vstupuje do roku 2021 s novým názvem MSX125 Grom. Konstruktéři jej vybavili demontovatelnou kapotáží která rozšiřuje možnosti dalších úprav a přizpůsobení. Nový je také motork, který disponuje výkonem 7,2 kW.

Aprilia RS 660: nová éra supersportů Hlavní obrázek k článku: Aprilia RS 660: nová éra supersportů

Pro svou premiéru supersportu RS 660 si Aprilia nemohla vybrat lépe. Kalifornský okruh Laguna Seca patří mezi nejkrásnější závodní okruhy na světě, jeho typickou dvojitou zatáčku s prudkým klesáním, Corkscrew, milují snad všichni fanoušci sportovních motocyklů. Za její řídítka usedl Australan, Rennie Scaysbrook, držitel rekordu z Pikes Peak.

Honda Forza 750: komfortní maxiskútr Hlavní obrázek k článku: Honda Forza 750: komfortní maxiskútr

Do kategorie maxiskútrů právě přijela nová Honda Forza 750 a konkurence už se může začít třást strachy, protože tenhle sportovně cestovní stroj japonského výrobce se rozhodně nenechá zahanbit.

Test KTM 890 Duke R: nezkrotný vévoda Hlavní obrázek k článku: Test KTM 890 Duke R: nezkrotný vévoda

Je to uličník v každém směru! Už když Duka vidíte, těšíte se, jak ho pošlete do prvního vinglu. No a co teprve, když se sen stane realitou? Pak zjistíte, že vůbec nepotřebujete silnou motorku, protože 890 Duke R s jeho skvěle naladěným podvozkem, nízkou hmotností a divokou povahou, vám naservíruje takové množství emotivních zážitků, o kterých se vám ani nesnilo.

Kalendář motocyklových závodů 2020: MotoGP, WSBK a ostatní Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů 2020: MotoGP, WSBK a ostatní

Jako tradičně vám předkládáme kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2020, nýbrž také WorldSBK, CEV-Repsol (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC, IDM a ostatních závodních seriálů, které jsou pro vás zajímavé.


Login Přihlásit Registrace ›