Reklama

Strmý pokles prodejů motocyklů se nevyhýbá ani ČR Hlavní obrázek k článku: Strmý pokles prodejů motocyklů se nevyhýbá ani ČR

Pandemie viru COVID-19 se promítla také do poklesu zájmu o nové motocykly, čtyřkolky a skútry. Oficiální statistiky to ukazují jasně.

Honda CB-F 1000: koncept klasického naháče Hlavní obrázek k článku: Honda CB-F 1000: koncept klasického naháče

Mělo to být překvapení pro japonské návštěvníky tradiční výstavy Tokyo Motorcycle Show, ale protože se veletrh nekonal, nemohli si to v Hondě nechat pro sebe. Vždyť nový koncept je nástupcem legendárního modelu CB900F a potěší nejednoho z fanoušků této značky.

BMW R1200GS od Roland Sands Design Hlavní obrázek k článku: BMW R1200GS od Roland Sands Design

Kalifornský customer Roland Sands patří ve svém oboru mezi špičku. Bývalý motocyklový závodník staví stroje výhradně na zakázku a jen občas si udělá radost sám sobě. Tak jako je tomu s BMW R1200GS, které postavil ve stylu starých dobrých dakarských strojů.

Tungsram: halogenové žárovky pro motocykly Hlavní obrázek k článku: Tungsram: halogenové žárovky pro motocykly

Tungsram není žádným nováčkem na trhu se světelnou technikou, při vývoji a výrobě využívají nejenom špičkové technologie, ale také více než šedesátileté zkušenosti. Jejich halogenky jsou vyráběny s důrazem na maximální osvětlení vozovky, stylový bílý vzhled a také na dlouhou životnost.

Ducati Tour 2020 a okruhový den v Mostě Hlavní obrázek k článku: Ducati Tour 2020 a okruhový den v Mostě

Již pojedenácté vyrazí flotila testovacích motocyklů na okružní jízdu po České republice. Od konce dubna do začátku června vždy v sobotu budete mít na každé zastávce minimálně 10 testovacích motocyklů od Scramblera až po Panigale.

Honda Forza 300 Limited Edition 2020: s lepší výbavou Hlavní obrázek k článku: Honda Forza 300 Limited Edition 2020: s lepší výbavou

K dvacetiletému výročí modelu Forza si Honda nadělila limitovanou edici oblíbeného modelu Forza 300, kdy jeho novou generaci představili před dvěma lety. Limitka se po technické stránce od této generace neliší, dostala však atraktivnější kabát a exkluzivnější komponenty.

Indian Scout Bobber Sixty 2020: strohý drsný styl Hlavní obrázek k článku: Indian Scout Bobber Sixty 2020: strohý drsný styl

Indian Scout Bobber Sixty vstupuje do letošní sezóny v temně černém a strohém stylu, o deset kilo lehčí a poháněný kapalinou chlazeným motorem o zdvihovém objemu 999 ccm.

Kalendář motocyklových závodů 2020: MotoGP, WSBK a ostatní Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů 2020: MotoGP, WSBK a ostatní

Jako tradičně vám předkládáme kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2020, nýbrž také WorldSBK, CEV-Repsol (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC, IDM a ostatních závodních seriálů, které jsou pro vás zajímavé.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama