Polaris Slingshot 2020: tříkolka s novým motorem Hlavní obrázek k článku: Polaris Slingshot 2020: tříkolka s novým motorem

Americký Polaris do letošní sezóny vyjíždí se svojí tříkolkou Slingshot, pro kterou vyvinul zcela nový atmosférický dvoulitrový čtyřválcový motor 2,0 Prostar, který se pyšní výkonem až 203 koní.

Ducati Memorabilia: součástky jako umělecké dílo Hlavní obrázek k článku: Ducati Memorabilia: součástky jako umělecké dílo

Ducati představila zajímavý projekt Memorabilia, jehož cílem je nabídnout zákazníkům vybrané speciální součástky z motoru, které byly používány v supersportech jezdících mistrovství světa MotoGP a Superbiky. Každý díl bude mít na sobě vyryto svoje označení.

Test BMW C 400 GT: prémiovka mezi skútry Hlavní obrázek k článku: Test BMW C 400 GT: prémiovka mezi skútry

Dojíždíte autem za prací do města a už vás moc nebaví každodenní stání v kolonách a neustále se protahující doba dojezdu? Zvažujete koupi skútru, ale přece jenom jste si zvykli na nějaký komfort, o který byste nechtěli přijít? Máme pro vás tip na jedno opravdu luxusní jednostopé přibližovadlo nejenom do městských a příměstských aglomerací. Jmenuje se BMW C 400 GT a my jsme jej pro vás řádně otestovali.

Motosalon 2020 Brno: vstupné, informace a program Hlavní obrázek k článku: Motosalon 2020 Brno: vstupné, informace a program

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení bude opět hostit brněnské výstaviště od 5.3. do 8.3. 2020. Přinášíme vám veškeré potřebné informace, aby pro vás byla jeho návštěva co nejsnadnější, bez komplikací a vy jste si tak mohli užít veletrh na plný plyn.

Harley-Davidson 338: novinka míří do kategorie maloobjemových motocyklů Hlavní obrázek k článku: Harley-Davidson 338: novinka míří do kategorie maloobjemových motocyklů

Na začátku června by měl Harley-Davidson představit na asijském trhu nový stroj v segmentu maloobjemových motocyklů. Důvod je jasný, v téhle kategorie se totiž v Asii prodává nejvíce strojů a pokud nechtějí přijít o zákazníky a možnost vybudovat si loajalitu ke značce, musí mít v nabídce něco i pro tyto zájemce.

Rally plexi pro KTM 790 Adventure R od RADE/GARAGE Hlavní obrázek k článku: Rally plexi pro KTM 790 Adventure R od RADE/GARAGE

RADE/GARAGE se specializují na úpravy endur a zakázkovou výrobu doplňků pro cestovatele. Nyní představují nové rallyové čelní plexi pro jedno z nejpopulárnějších cestovních endur, KTM 790 Adventure R.

Test Honda CBR650R: univerzální sporťák Hlavní obrázek k článku: Test Honda CBR650R: univerzální sporťák

Vypadá to jako malý Fireblade, ale není to Fireblade, nebo vlastně je? Vzhled CBR jasně říká, že je to agresivní a těžko zkrotitelný tygr, ale jakmile usednete do jeho kokpitu, budete mile překvapeni jako já. Umí totiž být nejen odvážným sportovcem, ale i pohodovým společníkem a je jen na vás, na kterou stranu vah se budete v daný okamžik chtít přiklonit.

Termíny Grand Prix a testů pro sezónu 2020 Hlavní obrázek k článku: Termíny Grand Prix a testů pro sezónu 2020

Za 60 dní začne pod umělým osvětlením v Doha sezóna MotoGP 2020, když poprvé se během roku pojede 20 závodů Grand Prix. A Dorna chystá v kalendáři do budoucna další změny.


Login Přihlásit Registrace ›