Reklama

Vespa letní nabídka: jízdy zdarma nebo 10 tisíc na řidičák Hlavní obrázek k článku: Vespa letní nabídka: jízdy zdarma nebo 10 tisíc na řidičák

Letní nabídka italské Vespy je pro všechny zájemce o tyto atraktivní skútry velmi lákavá. Pro začínající i pokročilé jezdce připravila dvě speciální nabídky při koupi nových strojů, a to zejména s přáním zvýšení bezpečnosti na silnicích.

KTM SX a SX-F 2021: novinky v motokrosových modelech Hlavní obrázek k článku: KTM SX a SX-F 2021: novinky v motokrosových modelech

Nic revolučního ze stáje oranžových motokrosových modelů nečekejte. Ostatně vylepšovat už tak dobré motocykly ani moc nejde. KTM však i přes to pár zajímavých změn na svých modelech s označením SX a SX-F udělala.

BMW Rent a Ride bude i v České republice Hlavní obrázek k článku: BMW Rent a Ride bude i v České republice

S počtem 89 zapojených půjčoven v sedmi zemích je Rent a Ride největší platformou k pronájmu motocyklů v Evropě. Záměrem společnosti BMW Motorrad je rozšířit do konce roku tuto platformu na více než 100 pronajímatelů ve 12 zemích a jednou z nich bude i Česká republika.

Yamaha Ténéré 700 Rally Edition: pocta dakarským závodníkům Hlavní obrázek k článku: Yamaha Ténéré 700 Rally Edition: pocta dakarským závodníkům

Stačilo jen pár týdnů po uvedení na trh a z modelu Ténéré 700 se stalo jedno z nejprodávanějších cestovních endur ve střední třídě. Oblibu si získal nejen díky jeho nízké váze, snadné manipulaci, lehkém vedení, ale hlavně díky jeho motoru s vysokým točivým momentem. Nyní Yamaha představuje svoji Ténérku ve verzi Rally Edition v kultovních modro-žlutých barvách.

Ducati Hypermotard 950 RVE: Graffiti design Hlavní obrázek k článku: Ducati Hypermotard 950 RVE: Graffiti design

Od července letošního roku se dostane do prodeje Ducati Hypermotard 950 s označením RVE, který okamžitě zaujme svým jedinečným designem. Jestli je vám povědomý, tak máte pravdu, poprvé byl totiž představen vloni na mezinárodní motocyklové a automobilové výstavě Concorso d´Eleganza Villa d´Este, kde okamžitě oslovil velké množství návštěvníků.

Peru a Bolívie na motocyklu: očima mámy na mateřské Hlavní obrázek k článku: Peru a Bolívie na motocyklu: očima mámy na mateřské

Byla jsem na své třetí mateřské dovolené, a jestli se mi po něčem hodně stýskalo, tak to bylo cestování a s ním spojené poznávání nových zemí a jejich zvyklostí. Nabídku vyrazit na motorkářský zájezd do Peru, Bolívie a Chile jsem dostala od Honzy „Ode“ Odehnala, který je majitelem svérázné cestovky Rajbas a zrovna hledal někoho, kdo by jemu a partě osmi motorkářů na cestě pomáhal domluvit se španělsky.

Test BMW R 1250 GS HP: silnější a živější Hlavní obrázek k článku: Test BMW R 1250 GS HP: silnější a živější

O velké enduro bavorského výrobce je dlouhodobě několik let obrovský zájem. Patří mezi ikony cestovních motocyklů a bezpochyby se k nim zařadí i nový boxer s variabilním časováním ventilů. Motor je silnější a posílil také v oblasti maximálního točivého momentu, čímž se stává mnohem pružnější a jízda s ním ještě zábavnější.

Kalendář motocyklových závodů 2020: MotoGP, WSBK a ostatní Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů 2020: MotoGP, WSBK a ostatní

Jako tradičně vám předkládáme kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2020, nýbrž také WorldSBK, CEV-Repsol (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC, IDM a ostatních závodních seriálů, které jsou pro vás zajímavé.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama