Reklama

Valentino Rossi jezdí s Adamem

Valentino Rossi se stal novým ambasadorem německé automobilky Opel a jeho nového stylového modelu Adam. Mnohonásobný mistr světa používá tento módní automobil.

Valentino „Vale“ Rossi, mnohonásobný mistr světa kategorie MotoGP, je novým sportovním „ambasadorem“ značky Opel a nového kompaktního modelu Adam. Lifestylový vůz a Valentino mají podle zástupců německé automobilky mnoho společného: Osobitost, kreativitu, energii a zároveň smysl pro preciznost.

„Valentino Rossi je perfektním ambasadorem – je uvolněný, hravý, trochu rošťák a vždy v pohybu… přesně jako náš model Opel Adam. Ale zároveň je extrémně důsledný, pečlivý a maximálně přesný - jako produkty německé konstrukční školy,“ říká Roberto Matteucci, výkonný ředitel italského zastoupení značky Opel. Valentino Rossi se do třídveřového Opelu zamiloval od prvního pohledu a jeho vyznání zní takto: „Adam mě okamžitě oslovil svým designem, příslušenstvím a technologiemi. Myslím si, že jeho individualizační potenciál s mnoha tisíci variacemi je doslova fantastický.“Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama