Reklama

Zanáška míří do Hořic s respektem i odhodláním

Následující víkend se tým MZ3 Corse zúčastní nejproslulejšího road racingového závodu na území ČR. Max Zanáška tak poprvé z pohledu jezdce zažije okruh legendárních 300 zatáček Gustava Havla, na které jezdil už jako malý.

Adrenalinové víkendy v Hořicích v Podkrkonoší si Max vychutnával jako fanoušek od útlého věku. Vždy snil o tom, že jednoho dne pojede tyto závody taky – stejně jako borci, kterým z diváckých míst nadšeně fandil. Nyní se jeho sen stává skutečností. Na své první Zatáčky se chystá, jak je známo, se svojí Yamahou R3 v kategorii SSP300.

Odjíždí na ně s respektem, ale také odhodláním zajet co nejlepší možný výsledek. Max má výzvy rád, a tak není pochyb o tom, že se na nadcházející víkend těší snad nejvíc ze všech víkendů, které nás v letošní sezóně čekají. I přesto, že trať z pohledu diváka zná nazpaměť, si je vědom její náročnosti. Je mu jasné, že z pozice závodníka ji „zapomene“ po vyjetí z boxu, a proto svoji přípravu na jízdu nepodceňuje. Svoji historicky první účast si jede především užít. Kromě náročnosti tratě a dechberoucího okolí se mimo jiné těší především na hořickou atmosféru a diváky, kterých i letos budou tisíce. Před takovým publikem doposud nejel, ale připraven je i v tomto směru. Na tradiční páteční autogramiádu má pro fanoušky připravené podpisové karty, tak se neváhejte zastavit pro podpis, fotku a krátké poklábosení. Kromě Maxovy první účasti se můžou diváci těšit na startovní listiny nadupané těmi nejlepšími závodníky nejen z Česka. Proto si tento víkend (18.-19.5.) ani vy nenechte ujít, těšíme se na vás, MZ3 Corse.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama