Reklama

Za Denize Oncüa pojede Daniel Holdago

Tým Tech3 nahlásil změnu jezdce: Deniz Öncü byl za způsobení hromadné havárie v texaském Austinu na dva závody Grand Prix diskvalifikován a v Misanu a v Portimao ho nahradí Daniel Holdago.

Tech3 Racing manažéra Hervé Poncharala oznámil změnu pilota pro následující dva závody Grand Prix. Potrestaný Turek Deniz Öncü nepojede ani v italském Misanu a ani v portugalském Portimao, místo něho dostane příležitost aktuální lídr CEV Moto3 - 16letý Daniel Holdago ze Španělska.

Holdago závodí v MSJ-Moto3 za tým GasGas Aspar a získal letos čtyři vítězství a tři další pódia, v šampionátu CEV-Repsol má náskok 26 bodů na Davida Muñoze a 43 na Ivana Ortolu, do konce letošního šampionátu chybí ještě dva závody ve Valencii.

Nezapomínejme, že dvojici jezdců týmu Red Bull Tech3 KTM pro sezónu 2022 vytvoří právě Deniz Öncü a Daniel Holdago.

Daniel Holdago uzavřel letošní Red Bull Rookies Cup celkově na třetím místě, zároveň debutoval v letošním roce v MS-Moto3, když v týmu CIP-KTM nahradil Maximiliana Koflera při GP Catalunya a při své premiéře v Grand Prix hned dokázal bodovat, neboť byl odmávnut v Top-15.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama