Reklama

Wild card pro Pirelli Dutch Round

Skoro měsíční přestávku mají jezdci šampionátu produkčních motocyklů mezi závodem ve Španělsku «Pirelli Catalunya Round» 22./24. března a «Pirelli Dutch Round» 19./21. dubna; v Assenu se na okruhu «The Cathedral of Speed» uskuteční teprve třetí letošní závodní víkend.

Na okruhu Dutch TT Van Drenthe Circuit se letos pojede tento šampionát už po 32. V nejslabší objemové kubatuře SSP300 se na okruhu «TT Circuit Assen» představí dva jezdci s wild card: Senna van den Hoven (Kawasaki) a Dylan Czarkowski(Yamaha).

20-letý Twan Smits (Apreco Racing) podporovaný Ten Kate Yamaha a 28-letý Wiljan van Wikselaar se strojem Ducati Panigale V2 v barvách vlastního týmu WIXX Racing potom doplní startovní pole v kubatuře WorldSSP (mimochodem Wiljan van Wikselaar letos letos absolvoval Rallye Dakar).

V «premier class» nepojede s wild card nikdo, tedy zde uvidíme pouze stabilní jezdce šampionátu WorldSBK, a to znamená v dalších dvou kubaturách celkem čtyři jezdce s wild card jako domácí lokalmatadory.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama