Reklama

Testy MotoGP v Brně, Abraham ale testuje v Misanu

LIVE Z MASECU: Po brněnském závodě Grand Prix absolvují některé týmy ještě jeden testovací den na Masarykově okruhu. Budou chybět dva tovární týmy, které se rozhodly pro testování od úterý v italském Misanu.

Dnes tedy při testech MotoGP v Brně neuvidíme všechny týmy. Tovární týmy Ducati a Aprilia budou raději od zítřka testovat úterý a středu - tedy dva dny - v italském Misanu, kde se 11. září na okruhu Misano World Circuit Marco Simoncelli koná další závod (po britském Silverstone) MS-MotoGP.

Chybět budou také privátní týmy Ducati Pull & Bear Aspar (Laverty, Hernandez) a Avintia Racing (Barbera, Baz), které rovněž daly přednost testu v Misanu. Tam ostatně bude v akci i tovární tým Red Bull KTM s jezdci Mikou Kalliem a s naším Karlem Abrahamem (Tom Lüthi je totiž zraněný).

Na brněnským testech tedy dnes můžeme sledovat tyto týmy: Repsol-Honda, LCR-Honda, Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (pouze s Rabatem, Miller je zraněn), Movistar-Yamaha, Tech3-Yamaha, Octo Pramac Ducati a Suzuki Ecstar.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama