PP v prostřední kubatuře získal Raul Fernandez

Pole Position si do zítřejšího závodu Grand Prix Francie v Le Mans vyjel třetí jezdec bodovací tabulky MS-Moto2 Raul Fernandez, kterého v 1. řadě startovního roštu doplní ještě Marco Bezzecchi a Joe Roberts.

Lídr šampionátu Remy Gardner bude do závodu SHARK Grand Prix de France na okruhu Bugatti Circuit startovat ze třetí řady (7. pozice na gridu), jeho největší soupeř Sam Lowes ještě o 3 místa a dvě řady za ním.

SHARK GRAND PRIX DE FRANCE - Moto2 Qualifying

1 25 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo Kalex 258.3 1'50.135
2 72 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 Kalex 259.0 1'50.375 0.240 / 0.240
3 16 Joe ROBERTS USA Italtrans Racing Team Kalex 257.0 1'50.514 0.379 / 0.139
4 44 Aron CANET SPA Inde Aspar Team Boscoscuro 255.0 1'50.782 0.647 / 0.268
5 37 Augusto FERNANDEZ SPA Elf Marc VDS Racing Team Kalex 258.3 1'50.796 0.661 / 0.014
6 64 Bo BENDSNEYDER NED Pertamina Mandalika SAG Team Kalex 257.0 1'51.132 0.997 / 0.336
7 87 Remy GARDNER AUS Red Bull KTM Ajo Kalex 259.0 1'51.146 1.011 / 0.014
8 40 Hector GARZO SPA Flexbox HP40 Kalex 255.0 1'51.215 1.080 / 0.069
9 62 Stefano MANZI ITA Flexbox HP40 Kalex 256.3 1'51.360 1.225 / 0.145
10 22 Sam LOWES GBR Elf Marc VDS Racing Team Kalex 259.0 1'52.031 1.896 / 0.671
11 11 Nicolo BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 Kalex 257.6 1'52.223 2.088 / 0.192
12 97 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing Kalex 258.3 1'52.273 2.138 / 0.050
13 7 Lorenzo BALDASSARRI ITA MV Agusta Forward Racing MV Agusta 249.9 1'52.587 2.452 / 0.314
14 23 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP Kalex 257.0 1'52.753 2.618 / 0.166
15 21 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Federal Oil Gresini Moto2 Kalex 257.0 1'53.398 3.263 / 0.645
16 79 Ai OGURA JPN IDEMITSU Honda Team Asia Kalex 256.3 1'54.436 4.301 / 1.038
17 24 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV Agusta 247.4 1'55.409 5.274 / 0.973
18 9 Jorge NAVARRO SPA MB Conveyors Speed Up Boscoscuro 257.6 1'56.706 6.571 / 1.297
19 14 Tony ARBOLINO ITA Liqui Moly Intact GP Kalex
20 35 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia Kalex
21 19 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team Kalex
22 42 Marcos RAMIREZ SPA American Racing Kalex
23 12 Thomas LUTHI SWI Pertamina Mandalika SAG Team Kalex
24 6 Cameron BEAUBIER USA American Racing Kalex
25 75 Albert ARENAS SPA Inde Aspar Team Boscoscuro
26 96 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing Kalex
27 55 Hafizh SYAHRIN MAL NTS RW Racing GP NTS
28 13 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 Kalex
29 70 Barry BALTUS BEL NTS RW Racing GP NTS
30 10 Tommaso MARCON ITA MV Agusta Forward Racing MV Agusta
31 2 Alonso LOPEZ SPA MB Conveyors Speed Up Boscoscuro



Login Přihlásit Registrace ›

Reklama