PP patří lídrovi Gardnerovi

Lídr šampionátu Remy Gardner si vyjel Pole Position v prostřední kubatuře pro zítřejší závod Grand Prix Katalánska. Vedle něho budou stát jeho týmový kolega Raul Fernandez a hodně překvapivě Bo Bendsneyder.

GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA Moto2 Qualifying

1 87 Remy GARDNER AUS Red Bull KTM Ajo Kalex 284.9 1'42.977
2 25 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo Kalex 291.1 1'43.135 0.158 / 0.158
3 64 Bo BENDSNEYDER NED Pertamina Mandalika SAG Team Kalex 287.2 1'43.400 0.423 / 0.265
4 37 Augusto FERNANDEZ SPA Elf Marc VDS Racing Team Kalex 289.5 1'43.501 0.524 / 0.101
5 21 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Federal Oil Gresini Moto2 Kalex 291.1 1'43.566 0.589 / 0.065
6 97 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing Kalex 288.0 1'43.567 0.590 / 0.001
7 79 Ai OGURA JPN IDEMITSU Honda Team Asia Kalex 287.2 1'43.609 0.632 / 0.042
8 22 Sam LOWES GBR Elf Marc VDS Racing Team Kalex 289.5 1'43.693 0.716 / 0.084
9 35 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia Kalex 290.3 1'43.716 0.739 / 0.023
10 72 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 Kalex 287.2 1'43.738 0.761 / 0.022
11 44 Aron CANET SPA Inde Aspar Team Boscoscuro 285.7 1'43.774 0.797 / 0.036
12 9 Jorge NAVARRO SPA MB Conveyors Speed Up Boscoscuro 288.7 1'43.904 0.927 / 0.130
13 23 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP Kalex 284.2 1'44.031 1.054 / 0.127
14 14 Tony ARBOLINO ITA Liqui Moly Intact GP Kalex 291.1 1'44.063 1.086 / 0.032
15 19 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team Kalex 288.7 1'44.102 1.125 / 0.039
16 11 Nicolo BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 Kalex 291.8 1'44.158 1.181 / 0.056
17 16 Joe ROBERTS USA Italtrans Racing Team Kalex 287.2 1'44.346 1.369 / 0.188
18 42 Marcos RAMIREZ SPA American Racing Kalex 292.6 1'44.498 1.521 / 0.152
19 75 Albert ARENAS SPA Inde Aspar Team Boscoscuro
20 24 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV Agusta
21 12 Thomas LUTHI SWI Pertamina Mandalika SAG Team Kalex
22 7 Lorenzo BALDASSARRI ITA MV Agusta Forward Racing MV Agusta
23 13 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 Kalex
24 70 Barry BALTUS BEL NTS RW Racing GP NTS
25 62 Stefano MANZI ITA Flexbox HP40 Kalex
26 6 Cameron BEAUBIER USA American Racing Kalex
27 2 Alonso LOPEZ SPA MB Conveyors Speed Up Boscoscuro
28 81 Keminth KUBO THA VR46 Master Camp Team Kalex
29 74 Piotr BIESIEKIRSKI POL Pertamina Mandalika SAG Euvic Kalex
30 96 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing Kalex



Login Přihlásit Registrace ›

Reklama