Reklama

Odchod novinářské legendy

Po neuvěřitelných 46 letech intenzivní práce jako motocyklový novinář a opravdový znalec paddocku Grand Prix se k dnešnímu dni definitivně loučí se závody Grand Prix Günther Wiesinger, tedy v posledním desetiletí šéfredaktor webu Speedweek.

Už dříve ho motorističtí fanoušci znali jako šéfredaktora časopisu MotorSportAktuell, později dalšího týdeníku SpeedWeek. A od roku 2012 šéfa motocyklového webu SpeedWeeku, který se stal v německy mluvících zemích absolutní #1 v silničních závodech motocyklů.

Jsem rád, že ho minimálně během posledního desetiletí mohu nazývat svým kamarádem. A že jsme spolu mohli také dost blízko spolupracovat.

Sportu ale zůstává Günther i nadále věrný. A to tomu na dvou kolech, pochopitelně. Včera třeba ujel 40 km na kole doma v Rakousku.

Motocyklovému sportu ovšem bude tato novinářská legenda určitě chybět. I když ho ještě určitě uvidíme při premiéře Marca Marqueze s motocyklem Ducati, ovšem sezonní premiéru GP Kataru už bude za SpeedWeek komentovat někdo jiný...

Tak Ti přeji kamaráde hodně šťastných kilometrů na dvou kolech a všechno nejlepší do Nového roku 2024.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama