Michael Dunlop vyhrál Supersport II, 23. Dokoupil

Michael Dunlop (Yamaha) vyhrál druhý závod Supersport a celkově má na svém kontě 21. vítězství na Isle of Man při Tourist Trophy. Druhý skončil Peter Hickman (Triumph) , kterému se tak rozplynul sen o 5 vítězství během jednoho týdne; stupně vítězů dokompletoval Dean Harrison (Kawasaki).

Český jezdec Michal Dokoupil obsadil 23. místo časem 38:27.979 (průměr 117.703 mph), což znamenalo zisk další bronzové repliky.

Všechny tři dnešní závody byly zkráceny, Supersport II a sidecar na 2 kola a Superbike - tedy, Senior TT na 4 kola.

Stejně jako v sobotu musel být kvůli těžké havárii přerušen druhý závod Sidecarů. Jestli se bude start opakovat, a kdy a zda vůbec se pojede dlouho očekávaný vrchol celé Tourist Trophy, tedy závod Senior-TT, není zatím rozhodnuto.

Výsledek Tourist Trophy Supersport II.: 1. Michael Dunlop (GB), Yamaha, 2 kola za 35:29,154 min. 2. Peter Hickman (GB), Triumph, 3,297 sec zpět. 3. Dean Harrison (GB), Kawasaki, +24,645 sec. 4. Davey Todd GB), Honda. 5. Jamie Coward (GB), Yamaha. 6. Conor Cummins (GBM), Honda. 7. James Hillier (GB), Yamaha. 8. Dominic Herbertson (GB), Kawasaki. 9. Mike Brown (GB), Yamaha. 10. Paul Jordan (GB), Yamaha. A dále: 23. Michal Dokoupil (CZ), Yamaha. Nejrychlejší kolo: Dunlop za 17:36,732 min.