Reklama

Loris Baz: "Neudělal jsem žádnou blbost"

Pilot Avintia-Ducati Loris Baz se musel vyhýbat, neboť v T2 značkový kolega Petrucci zabrzdil příliš brzy, takže francouzský jezdec zavinil rovněž pád Pola Espargaró. Baz ztratil při tomto crashi vědomí.

Všichni předpokládali hodně těžké zranění, naštěstí se to nepotvrdilo. Loris Baz a Pol Espargaró havarovali po prvním včerejším startu GP Velké Británie hodně spektakulárně už v T2, když vyletěli ze svých motocyklů.

Ovšem Loris Baz později špacíroval skrz box Avintia-Ducati, ačkoliv se necítil nejlépe.

Pecháček «Loris Baz» narazil v T2 do biku Pola Espargara, při tomto divokém crashi ztratil 193 cm vysoký Francouz na krátkou dobu vědomí a po pádu byl závod vyvěšením červených vlajek přerušen.

Baz byl ambulancí dopraven do Medical Centra okruhu Silverstone Circuit, kde ale lékaři diagnostikovali naštěstí pouze nepatrnou - vlásčitou - zlomeninu pravého kotníku. Jezdec týmu Ducati bude ale dnes absolvovat podrobné vyšetření na klinice v Ženevě.

Jestli Baz utrpěl při tomto crashi rovněž otřes mozku, se ukáže při dnešní důkladné prohlídce ve Švýcarsku.

Pokud se neukáží žádné další zdravotní problémy, tak se Loris Baz postaví na start závodu GP San Marina v Misanu následující neděli.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama