Reklama

Huertas do WorldSSP

Letošní světový šampion Supersport 300 Adrián Huertas (18) bude závodit v sezóně 2022 v šampionátu Supersport 600 za tým MTM Kawasaki.

Adrián Huertas měl skvělou první sezónu s MTM Kawasaki. Osmnáctiletý jezdec ze Španělska dokázal vyhrát šest závodů World Supersport 300, což položilo základ jeho prvnímu světovému titulu. Pro MTM Kawasaki to znamenalo druhý druhý titul mistra světa v řadě v této kubatuře.

MTM Kawasaki bude v sezóně 2022 nadále soutěžit s týmem World Supersport 300. Ale MTM Kawasaki bude také debutovat s Huertasem v kategorii World Supersport (600).

Adrián Huertas: „Jsem velmi rád, že mohu oznámit, že budu pokračovat s týmem MTM a s Kawasaki v roce 2022. Měli jsme spolu velmi úspěšnou sezónu a těším se, že v ní budeme pokračovat. Je to nová výzva a chci týmu poděkovat manažerovi Ludo van der Vekenovi za tuto příležitost. Společně vyrosteme ve World Supersport a je skvělé, že mohu udělat tento krok do nové třídy v šampionátu WorldSBK. Budu i nadále velmi tvrdě pracovat, stejně jako v minulé sezóně. S MTM Kawasaki dosáhneme nejlepších možných výsledků v roce 2022! "

Manažer týmu Ludo Van der Veken: „Jsem velmi šťastný, že můžeme s Adriánem a podporou Kawasaki udělat tento krok v mistrovství světa supersportu. Adrián s námi v minulé sezóně udělal obrovský pokrok, který vyústil v zisk titulu mistra světa Supersport 300. Je bojovník na trati, ale je také radost s ním pracovat. Očekávám, že v blízké budoucnosti bude také rychlým jezdcem na Kawasaki ZX-6R ve World Supersport. Opravdu se těším, až společně vykročíme do vyšší kubatury. Zaměření týmu ale zůstane také ve World Supersport 300, kde chceme pokračovat v našich úspěších! “Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama