Gino Rea aktuálně

Dnes byla vydána první oficiální aktualizace přímo od rodiny zraněného britského jezdce, týkající se jeho zdravotního stavu. Po dramatické nehodě z minulé soboty v úseku «Suzuka Triangle Chicane» zůstává jezdec FCC TSR Honda v komatu, ale dosažený pokrok je dobrým znamením.

Tento příspěvek vytvořila Ginova nejbližší rodina.

Nemohli jsme zveřejnit příspěvek dříve, je to kvůli japonské kultuře, protože do médií nevydávají žádné zprávy bez přímého kontaktu s rodinou.
Do Japonska jsme dorazili 8. srpna ve 20 hodin s velkým poděkování EWC, FIM, Suzuka Circuit, britskému konzulátu a závodnímu týmu TSR, za veškerou pomoc při zařizování nouzových víz.
Ve 14:30 jsme měli možnost vidět Gina, takže nyní máme potvrzení od lékaře o jeho stavu. Gino byl přijat na jednotku intenzivní péče v sobotu 6. srpna po nehodě ve volném tréninku. Měl otřes mozku a utrpěl vážná poranění hlavy, má také zranění levé klíční kosti a poraněné plíce. Stále je pod sedativy, aby se snížily otoky mozku a aby se mu kontrolovala teplota, ve středu ho čeká další CT, aby se přehodnotil stav.
Děkujeme za vynikající práci pracovníků Medical Center Suzuka, posádky vrtulníku a personálu nemocnice. Gino má velmi silnou vůli, žije naplno a dává 100% v každé situaci. Když je tak fit a zdravý, pomůže mu to k rychlému uzdravení.

Díky za veškerou podporu a zprávy.

Jakmile budeme mít nějaké nové informace, budeme vás informovat.

Foto: Archiv autora, vítězství v Brně, Gino Rea 2011Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama