Reklama

Český sponzor pro Rossiho tým v MotoGP

Nový tým MotoGP «Aramco VR46» Valentina Rossiho se chystá oznámit prvního sponzora. Jedná se o českou firmu «Flymeto», která končí s týmem Petronas SRT a přechází k VR46.

Ve Valencii začne tým Valentina Rossiho «VR46» skládat první dílky mozaiky pro příští sezónu MotoGP. Zřejmě ještě nedojde k upřesnění od hlavního arabského sponzora «Aramco», ale ostatní částice mozaiky do sebe zapadají. Jak jsme psali před nějakou dobou, tak česká cestovní kancelář Flymeto bude sponzorovat nový projekt «made in Tavullia». Česká společnost je světově uznávanou cestovní kanceláří, ale podniká v mnoha dalších odvětvích. Je už nějaký čas přítomna v paddocku MotoGP jako komerční partner týmu Petronas SRT, a nyní se rozhodla neobnovit svou smlouvu s novým týmem Razlana Razaliho, a naopak podpořit nový tým Valentina Rossiho.

V poslední době někteří zástupci VR46 včetně Alessio Salucciho a Gianlucy Falcioniho přiletěli do Prahy, aby definovali podrobnosti. Partnery za Flymeto jsou Michal Kovář, Petr Feigl a Mario Cantoni Fiala, kteří se podíleli na poslední fázi jednání o uzavření dohody.

Tímto krokem se cestovní kancelář «Flymeto» stála jedním z hlavních partnerů, sponzorů a také oficiální cestovní kanceláří týmu Valentina Rossiho. 42letý rodák z Tavullie «The Doctor» se o jednání osobně nezajímá a nadále se soustředí na svůj poslední víkend závodění v MotoGP.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama