Reklama

Catalunya-GP: Lecuona opět místo Rinse

Tým LCR Honda Castrol včera potvrdil, že rovněž při následujícím závodním víkendu v Montmeló bude tovární pilot HRC a stabilní účastník WorldSBK Iker Lecuona opět pilotovat motocykl RC213V od Alexe Rinse.

Rehabilitace Alexe Rinse sic postupuje směrem dopředu, ale kompletní uzdravení dvojnásobné zlomeniny lýtkové a holenní kosti z Mugella prostě potřebuje čas. I tentokráte, stejně jako v Silverstone a ve Spielbergu nahradí vítěze z Austinu Iker Lecuona.

Rins se zranil v Mugellu, a byly bohužel poškozeny i šestinásobného vítěze Grand Prix.

Lecuona tak stojí před svým pátým letošním startem v «premier class», když dvakrát startoval v barvách týmu Repsol-Honda (místo Marca Márqueze v Jerezu a místo Joana Mira v Assenu); nyní ho HRC nasadila potřetí do zákaznického týmu Lucia Cecchinella.

Jen připomínám: Tovární pilot HRC z MS-Superbike Iker Lecuona zatím v MotoGP letos body nezískal. A tento týden bude mít 23-letý Lecuona hodně nabitý: Dnes a zítra testuje v Aragónu motocykl CBR1000RR-R s pneumatikami Pirelli, od pátku potom do Michelinu obutou RC213V od Rinse.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama