Reklama

Cameron Beaubier se vrací do MotoAmerica

Po pěti titulech v US-Superbike se chtěl Cameron Beaubier přes závodění v MS-Moto2 dostat do MS v «premier class», tedy do MotoGP. Po dvou letech hodně průměrných výsledků v MS-Moto2 se ale tento 29-letý Američan po skončení sezóny vrací do závodní série MotoAmerica.

V sezóně 2023 bude závodit v šampionátu US-Superbike za Team Tytlers Cycle Racing s motocyklem BMW M 1000RR, jeho týmovým kolegou bude nový šampion US-Stock 1000 Corey Alexander. V letošní právě probíhající sezóně závodí za tým Tytlers Cycle Racing Hector Barbera a PJ Jacobsen.

V právě probíhající sezóně má Cameron Beaubier po 14 závodech Grand Prix na svém kontě celkem 45 bodů a to při šesti «0» znamená až 17. místo v šampionátu, nejlépe dojel v Le Mans jako čtvrtý. Vloni s 59 body obsadil 15. místo, když dvakrát dojel v Top-5. Americký šampion Superbike závodil nyní v Evropě už podruhé: Nejdříve v seriálu Red Bull Rookies Cupu 2007 (6. místo celkově) a 2009 za Red Bull-KTM v MS-125 ccm (P29 a pouhé 3 body).Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama