Reklama

Yamaha Neo´s a BW´s: skútry pro teenagery

Vaše ratolest stále žadoní, že by chtěla do školy jezdit na skútru, jako její spolužáci. Inu proč ne, patnáct už jí bylo, řidičský průkaz má také, je čas se poohlédnout po nějakém šikovném padesátkovém skútru.

Novinka se kterou letos přišla na jaře Yamaha je navíc designově povedená a trendy. Tedy skútry Neo´s a BW´s japonský výrobce v nabídce má již pár měsíců a zůstanou v ní i nadále, ale chyběla mu cenově dostupná nabídka pro mládež a tak nám představuje dva nové členy z řady „Easy“.

Aby byla cena nižší, museli se snížit výrobní náklady. Proto skútry Neo´s Easy a BW´s Easy o objemu 50 ccm mají několik odlišností oproti jejich starším sourozencům. Každý model lze pořídit pouze v jediné barevné kombinaci, místo kotoučových brzd jsou bubnové, litá kola jsou nahrazena plechovými ráfky a také tu nenajdete elektrický startér. Tyto změny však snížily cenu téměř o čtvrtinu, BW´s Easy pořídíte za 39 990 korun a Neo´s Easy dokonce ještě o čtyři tisíce méně (35 990 Kč). Značka Yamaha pro vás nadále znamená, že si kupujete kvalitní a spolehlivý stroj, který s radostí osedláte i vy sami. Tedy za předpokladu, že vám ho váš potomek bude chtít půjčit.

Yamaha Easy Neo a BW Yamaha Easy Neo a BW08Yamaha Easy Neo a BW Yamaha Easy Neo a BW10Yamaha Easy Neo a BW Yamaha Easy Neo a BW01Yamaha Easy Neo a BW Yamaha Easy Neo a BW02Yamaha Easy Neo a BW Yamaha Easy Neo a BW03Yamaha Easy Neo a BW Yamaha Easy Neo a BW04Yamaha Easy Neo a BW Yamaha Easy Neo a BW09Yamaha Easy Neo a BW Yamaha Easy Neo a BW11Yamaha Easy Neo a BW Yamaha Easy Neo a BW13Yamaha Easy Neo a BW Yamaha Easy Neo a BW07Yamaha Easy Neo a BW Yamaha Easy Neo a BW05Yamaha Easy Neo a BW Yamaha Easy Neo a BW06Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama