Reklama

Justin Bieber for Vespa: limitovaná edice modelu Sprint

Italská Vespa během posledních pár let spojila své jméno s exkluzivními módními značkami, ať už to byl Christian Dior nebo Giorgio Armani. Poprvé vsadila kartu na populární osobnost. Justin Bieber je hudební hvězda s miliony fanoušků po celém světě. Design svojí Vespy si Justin navrhl sám.

Vespa často podněcovala představivost umělců, stylistů a návrhářů po celém světě. Během posledních let spojila svou autentickou kreativitu s nezaměnitelným stylem Vespa velká jména jako Giorgio Armani, Christian Dior a Sean Wotherspoon a díky tomu vznikly exkluzivní kolekce značek. Tento rok uzavřeli spolupráci s hudební hvězdou a společně představují nový exkluzivní model Justin Bieber X Vespa, osobně navržený a designovaný slavným zpěvákem.

1 Justin Bieber Vespa Sprint 125 (2)1 Justin Bieber Vespa Sprint 125 (1)1 Justin Bieber Vespa Sprint 125 (3)

Bieber je svou vášní pro značku Vespa dobře známý a jím navržený skútr je kreativně zpracovaný, ovšem stále mu zůstaly zachovány jeho čisté linie. Základním stylovým prvkem, který odlišuje novou Vespu podepsanou Bieberem, je monochromatický vzhled. Bílá barva, kterou zpěvák vybral, prochází všemi prvky Vespy Sprint, od sedla přes rukojeti až po paprsky ráfků. Logo značky a plameny nakreslené na kapotáži jsou rovněž tónované bíle; to je hlavní směr, který chtěl zpěvák vložit do designu, aby ztělesnil kreativitu, živost a energii – společné hodnoty Biebera a Vespy.

Limitovaná edice Justin Bieber přijede na český trh s klasickým motorem o objemu 125 ccm. Svěží, mladistvé tvary stroje tvoří lehká a přesto funkční kapotáž, zatímco řídítka s nezaměnitelným evokativním obdélníkovým světlometem nesou moderní plně barevný multifunkční TFT displej, který podporuje všechny funkce smartphonu. Kompletní LED osvětlení a nepřehlédnutelné 12palcové ráfky kol jsou výsledkem spojení stylu a technologie.

Exkluzivní limitovanou edici doplňuje stejně neodolatelná kolekce doplňků. Ta zahrnuje tašku, rukavice a bílou helmu s plameny. Předběžné rezervace budou spuštěna 18. dubna 2022, aby si všichni netrpěliví fanoušci Vespy mohli rezervovat svůj vysněný model včas. Cena byla stanovena na částku 4999 amerických dolarů, tedy přibližně 111 tisíc korun Více informací získáte na stránce vespa.com nebo přímo na speciální stránce Justin Bieber for Vespa.

Zdroj: Piaggio GroupLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama