Reklama

Nová Yamaha FJR 1300

Mělo to být překvapení japonské firmy Yamaha na kolínský veletrh Intermoto a díky nepozornosti firmy Akrapovič je to venku dřív, než by se čekalo na slavnostní představení dlouho očekávaného upgradu tohoto cesťáku.

Firma Akrapovič vystavila na svých stránkách obrázky výfukových koncovek, které na novinku Yamahy FJR 1300 vyrábí a společně s těmito koncovkami zveřejnila i celou motorku. Všimli si toho holandští novináři a tak díky jejich webu olipeil.nl, můžeme tento motocykl představit i vám.

Dostupné jsou zatím pouze dvě fotografie a to zezadu, ale i tak je z nich patrné, že se pozměnila kapotáž, FJRko dostalo i nové budíky a zadní světla. Oproti stávajícímu modelu však změny nejsou nijak zásadní. Překvapením tak pro nás zůstane podoba předních světel, ale očekávám, že budou také nová, stejně jako přední maska. Motor nejspíš zůstane původní, tedy o objemu 1298 ccm a výkonu 143 koní. Myslím, že však musí dojít k zásadním změnám u elektronických systémů. Bez toho by nové FJR 1300 jen těžko konkurovalo na poli cestovních motocyklů.

Yamaha FJR 1300 Yamaha FJR 13001Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama