Reklama

Metzeler Tourance Next 2 a Karoo 4: nové obutí pro cestovní endura

Metzeler představil nové pneumatiky určené pro cestovní motocykly. Druhá generace Tourance Next 2 je určena pro zvládání dlouhých cest po asfaltových silnicích, do terénu se budete moci pustit na čtvrté generaci modelu Karoo 4.

Metzeler se u druhé generace cestovní pneumatiky Tourance Next 2 zaměřil zejména na dlouhodobou výdrž, abyste se s tímto obutím mohli vydat i na delší dobrodružství a nemuseli řešit výměnu pneumatik. Také počítali s tím, že pojede ve dvou nebo s pořádně nabalenými kufry. Nová generace je tak vyrobena ze zcela nové směsi a také s přepracovaným dezénem. Nabízí dobré ovládání, přilnavost a její brzdná délka je dokonce o 1,5 metru kratší než u předchozí verze. Na přední kolo si budete moci vybrat mezi 19 nebo 21 palci, na zadní pak nabízí 17 nebo 18palcové rozměry.

1 Metzeler Tourance Next 2 Karoo 4 (1)

Model Karoo 4 je se svými „špalky“ již předem určena pro cestování i mimo asfaltové cesty. Stejně tak jako silniční verze i ona se nabízí ve stejných rozměrech a to s 19 nebo 21 palci vpředu a se 17 nebo 18 palci vzadu. Také Karoo 4 má zcela nový dezén, u kterého se výrobce zaměřil na zvýšení výkonu nejen v terénu, ale také na asfaltovém povrchu. Zvláštní pozornost rovněž věnoval přilnavosti na mokrém povrchu, ale také by vás měli podržet na písku, v měkké hlíně, či v blátě.

Kromě těchto dvou uvedených modelů rozšiřuje rozměrové řady i u dalších adventure pneumatik. Modely Sportec M9 RR a Roadtex 01 SE, které bývaly dostupné pouze v 17 palcích, si nyní budete moci pořídit i s rozměrem 19 palců.

Zdroj: MetzelerLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama