Reklama

Nejbezpečnější ochranný oděv současnosti

Se sportovní, či adrenalinovou jízdou jde ruku v ruce i důraz na bezpečnost. Existuje mnoho výrobců vyrábějící ochranu pro různé partie. Celkovou ochranu těla v kompaktním provedení ovšem nabízí pouze jeden. Seznamte se s Dainese Jacket Wave Pro.

Dokud se na trhu neobjeví kombinézy s integrovanými airbagy, jako například Alpinestar airbag suit či Dainese D-Air, bude představovat ochranný oblek Dainese Jacket Wave Pro nejbezpečnější formu ochrany jakou můžete mít.

Kombinace ochrany krku, hrudi a lopatek s obvyklým chráničem pro loket, ramena a záda společně s hliníkovou výstuhou, dělá tento oblek výjimečným. I když nemá ochranu proti zaražení hlavy mezi ramena, výrazně omezuje vyvrácení hlavy směrem dozadu a zároveň zpevňuje oblast krku.

Nepřekonají ho proto samostatné ochrany krku a ramen jako například Alpinestar Bionic Neck Support nebo Leatt brace, protože ty v kombinaci s koženou bundou výrazně omezují schopnost otočení hlavy za sebe.

Kombinéza Dainese Jacket Wave Pro dokonale demonstruje nejmodernější úroveň ochrany, jakou může jezdecká kombinéza nabídnout.

Dainese_Jacket_Wave_Pro_1Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama