Reklama

KTM Factory Replica STACYC 12eDRIVE a 16eDRIVE: elektrické odrážedlo

Pro ty úplně nejmenší děti si KTM připravilo elektrické odrážedlo, díky kterému poprvé vyzkouší, jaké to je být opravdickým motorkářem. Zažijí to správné vzrušení z rychlosti, naučí se základům jízdy na motocyklu, držet balanc a okusí sílu točivého momentu.

Elektrické odrážedlo je perfektním nástrojem na učení, ještě před tím, než se vaše děti poprvé posadí na svoji první elektrickou krosku KTM SX-E 5. Nabízí se ve dvou variantách. První 12eDRIVE je určený pro děti ve věku 3 až 5 let. Díky 12-palcovým kolům a nízko posazenému sedlu ve výšce 33 cm se mohou snadno odrážet a jakmile se naučí držet rovnováhu, můžete jim připojit elektrický pohon, který má tři stupně nastavení přípomoci. Odrážedlo váží necelých 8 kilogramů, je tedy velmi lehké, má robustní hliníkový rám a vidlice ve stylu BMX.

1 STACYC KTM Factory Replica 16eDRIVE 12eDRIVE1 STACYC KTM Factory Replica 12eDRIVE1 STACYC KTM Factory Replica 16eDRIVE (6)1 STACYC KTM Factory Replica 16eDRIVE (5)

16eDRIVE je určený již pro větší a zkušenější děti ve věku 4-8 let, kteří už zvládají držet rovnováhu. Sedlo je ve výšce 43 cm a odrážedlo je obuto na 16-palcových kolech. Motor je silnější, než má jeho menší sourozenec. Oba modely jsou vybaveny rychlonabíjením, dobití 20V, tepelně chráněné, baterie zabere zhruba 45-60 minut a vydrží zhruba pro 30-60 minut jízdy. Odrážedlo je u dealerů dostupné od února letošního roku.

1 STACYC KTM Factory Replica 16eDRIVE (1)1 STACYC KTM Factory Replica 16eDRIVE (2)1 STACYC KTM Factory Replica 16eDRIVE (3)1 STACYC KTM Factory Replica 16eDRIVE (4)

Zdroj: KTMLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama