Reklama

Neco NC-N01: pohodlný roadster

Belgická firma Neco se doposud zaměřovala na výrobu a prodej skútrů. Poprvé vstupuje do segmentu nekapotovaných strojů s modelem NC-N01. Poháněný bude jednoválcovým motorem o zdvihovém objemu 124,2 ccm. Zajímavý je objem palivové nádrže, vejde se vám do ní až 17 litrů paliva.

Novinku budou nabízet ve dvou barevných provedení, černá s červenými doplňky a šedá se svítivě zelenou barvou. Tvary jsou ostře řezané a celý design motocyklu je laděn do mladistvých sportovních tvarů. Výrobce se zaměřil na komfort pro jezdce, proto je jízdní pozice vzpřímená a váha neleží na rukou. Sedlo je dvoumístné a je ve výšce 815 mm. Všechna světla jsou již vybavena technologií LED.

1 NECO NC-N01 (5)1 NECO NC-N01 (6)

Motocykl je poháněný kapalinou chlazeným jednoválcovým motorem DOHC o zdvihovém objemu 124,2 ccm. Jeho výkon je 11 kW, tedy 15 koní při 9500 otáčkách. Na zadní kolo se přenáší přes šestistupňovou převodovku a řetězem. Maximální rychlost je přes 100 km/h, v závislosti na okolních podmínkách, jak uvádí výrobce.

1 NECO NC-N01 (3)1 NECO NC-N01 (1)1 NECO NC-N01 (2)

Motor je usazen v trubkovém rámu a podvozek je tvořen přední obrácenou vidlicí a jedním zadním tlumičem který je připevněn k hliníkové kyvné vidlici. Brzdný systém je kombinovaný, umožňující brzdění oběma brzdami a je tvořen jedním předním a jedním zadním kotoučem. Paprsková kola mají rozměr sedmnáct palců. Hmotnost výrobce neuvádí, ale do nádrže se vám vejde až 17 litrů paliva, což je v tomto segmentu velmi atraktivní a nezvyklý údaj.

1 NECO NC-N01 (4)1 NECO NC-N01 (7)

Zdroj: NecoLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama