Reklama

Harley-Davidson Hydra-Glide Revival: limitovaná edice

Novinka Hydra-Glide Revival je speciálním modelem, který vznikl při příležitosti 75.výročí teleskopického odpružení Hydra-Glide, to bylo poprvé použito v roce 1949 u modelů Harley-Davidson E a F. Ty byly ve své době nejpohodlnějšími stroji a vnesli do motorkářského života jedinečný způsob, jak procestovat zemi po nové síti dálnic Interstat.

Také budoucí majitelé nového modelu Hydra-Glide Revival 2024 budou moci na motocyklu inspirovaném touto klasickou érou vyrazit na svou vlastní cestu za svobodou a dobrodružstvím, užívat su veškerého pohodlí a navíc i plno moderních funkcí, které Hydra-Glide dostane do výbavy.

1 Harley-Davidson Hydra-Glide Revival (2)1 Harley-Davidson Hydra-Glide Revival (6)1 Harley-Davidson Hydra-Glide Revival (7)

Kolekce motocyklů Icons každoročně představuje limitovanou edici nového modelu, která nabízí novou interpretaci některého z ikonických modelů Harley-Davidson. Jedná se o limitovanou sérii, každý model je individuálně číslován a omezená série bude vyrobena pouze jednou. Celosvětová produkce modelu Hydra-Glide Revival nepřesáhne 1 750 kusů.

Model Hydra-Glide Revival je zpracován v customovém červeném provedení Redline Red paint s bílým panelem Birch White na bocích nádrže. Jde o stejný design, jaký měly modely z roku 1956. Mezi detaily patří chromované štítky „Harley-Davidson V“ na nádrži inspirované stejnými znaky z let 1955-56 a štítky „Hydra-Glide“ umístěné na lemu předního blatníku. Tento limitovaný model identifikuje také nápis „Hydra-Glide Revival“ s vyznačeným číslem v sérii na představci řídítek a grafika Icons Motorcycle Collection na zadním blatníku.

Mezi další stylistické prvky patří grafika přístrojového panelu inspirovaná grafikou tachometru z let 1954-55. Dvoubarevný odnímatelný čelní štít s výškou 53 cm má barevně sladěnou spodní část v červené barvě Redline. Nostalgický vzhled dotváří chromovaný kulatý kryt vzduchového filtru a chromovaná ocelová vyplétaná kola. Lemy předních a zadních blatníků, kryt motoru, kryty vidlic, převodovka a výfuk mají lesklou chromovou povrchovou úpravu.

Jednomístné sedlo ve výšce 687 mm je ozdobeno koženými třásněmi a ozdobami, bílým lemováním švů a červeným kontrastním prošíváním a chromovanou lištou pro nostalgický vzhled. Odpovídající černý kožený řemen na nádrži je zdobený cvočky. Kožené sedlové brašny jsou zdobené chromovanými prvky s akrylovými červenými středy, chromovanými cvočky a koženými třásněmi, bílým lemováním švů a červeným kontrastním prošitím. Sedlové brašny jsou voděodolné, mají bezpečnostní zámky s klíčem a pevnou podšívku, takže budou stále držet tvar.

1 Harley-Davidson Hydra-Glide Revival (12)1 Harley-Davidson Hydra-Glide Revival (11)1 Harley-Davidson Hydra-Glide Revival (10)

Srdcem motocyklu je dvouválcový motor Milwaukee-Eight 114 V-Twin se vzduchovým filtrem Screamin' Eagle High-Flow o zdvihovém objemu 1868 ccm a s výkonem 94 koní (70 kW) při 4750 otáčkách a maximálním točivým momentem 161 Nm při 3000 otáčkách. Pro jezdce orientované na výkon je tento motor připravený pro instalaci všech sad Harley-Davidson Screamin' Eagle Stage Upgrade.

Podvozek Softail skrývá pod sedlem nastavitelné zadní odpružení mono-shock se zdvihem 86 mm, které zajišťuje jízdní vlastnosti a jízdní komfort při zachování klasického profilu hardtailu. Vpředu jsou 49 mm vidlice se zdvihem 130 mm. Elektronický tempomat pohodlně udržuje stálou rychlost při dlouhých jízdách a do nádrže se vám vejde 18,9 litrů paliva. Veškeré osvětlení je vybaveno technologií LED, ve výbavě má také přídavná světla.

1 Harley-Davidson Hydra-Glide Revival (3)1 Harley-Davidson Hydra-Glide Revival (8)1 Harley-Davidson Hydra-Glide Revival (9)

Šestnáctipalcová kola jsou obuta do pneumatik Dunlop Harley-Davidson Series a jsou brzděna dvěma čtyřpístkovými brzdiči na předních 300 mm kotoučích, vzadu je jeden 292 mm kotouč brzděn dvoupístkem. Hmotnost motocyklu je i s náplněmi 336 kilogramů.

1 Harley-Davidson Hydra-Glide Revival (4)1 Harley-Davidson Hydra-Glide Revival (5)1 Harley-Davidson Hydra-Glide Revival (1)

Zdroj: Harley-DavidsonLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama