Reklama

Zapico: exkluzivitka od Mansory

Známá tuningová firma Mansory, která se specializuje úpravou výjimečných automobilů si vzala do hledáčku tentokrát motocykl. A výsledek stojí rozhodně za to!

Nejsou to pouze luxusní automobily, za které firma Mansory získává světová ocenění, ale patří k nim také motocykly. Jedním z nejpůsobivějších strojů pocházející z rukou této firmy je chopper Zapico, který byl upraven ve spolupráci s designérem Thomasem M. Georgem.

„Impozantnímu vzhledu tohoto cruiseru dominuje nejlepší vyráběný karbon na trhu, stejně tak jako přední maska, spoiler, ručně šité kožené sedadlo, přední štít a tlumiče, které jsou vyráběny v naší továrně Mansory sídlící ve městě Brand v Horním Falci v Bavorsku“, uvádí majitel této firmy pan Kourosh Mansory. „K dalšímu svědectví o naší vynikající ruční práci patří také rám, vidlice, chladič a palivová nádrž.“

Samotný motocykl pohání vidlicový dvouválec vyrobený známou americkou firmou S&S a jeho zdvihový objem je 2080 ccm. Z nuly na 100 km/h se díky motoru o největším výkonu 160 koní dokáže tento „drobek“ (váha 340 kg) dostat za pouhých 3,3 sekundy.

Majitel firmy pan Kourosh Mansory se svým 80tičlenným týmem upravuje exkluzivní značky jako Aston Martin, Bentley, Ferrari, Porsche a Rolls Royce již od roku 1989. Značka Mansory je právem spojována s nejlepšími materiály, high-tech výrobky a mistrovskou ruční prací. Vysoká kvalita příslušenství a stylový interier již jen doplňují tuto exkluzivitu. Jakékoliv přání náročných zákazníků je díky tomuto jedinečnému týmu splněno.

Technické údaje

Pneumatiky: Přední: 130/60/18„ Zadní: 280/35/18“

Ráfky: Přední: 3,5 x 18„ karbonový disk Zadní: 10 x 18“ karbonový disk vyroben firmou Mansory

Motor: S&S T 124 V2 (vidlicový dvouválec) Zdvihový objem: 2 080 ccm Výkon: 160 koní na 5 200 1/min Pětistupňová převodovka Pohotovostní hmotnost: cca 340 kg Zrychlení z 0 na 100 km/h za 3,3 s

Zapico_Mansory2Zapico_Mansory3Zapico_Mansory4Zapico_Mansory5Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama