Reklama

Aprilia RS 660: první oficiální představení bude v Mugellu Hlavní obrázek k článku: Aprilia RS 660: první oficiální představení bude v Mugellu

Závodní okruh v italském Mugellu bude dějištěm druhého ročníku festivalu Aprilia All Stars a také prvním místem, kde se 9. května 2020 poprvé oficiálně představí produkční verze novinky Aprilia RS 660.

Festival Aprilia All Stars měl svůj první ročník vloni, sešlo se tu více než deset tisíc fanoušků této italské značky a protože se festival setkal s nadšením a poptávka po dalším ročníku nebrala konce, rozhodlo se vedení, že letos uspořádá i druhý ročník. Ten navíc okoření jedinečnou událostí a to oficiálním představením produkční verze supersportovního motocyklu Aprilia RS 660.

1 Aprilia All Stars 2019 (1)1 Aprilia All Stars 2019 (2)

Kromě této novinky tu bude představena i závodní verze okruhového speciálu Aprilia RS 250 SP a budete mít možnost setkat se se závodníky z mistrovství světa Superbiků a MotoGP. Jejich závodní speciály tu budou vystaveny a vy si je budete moci pěkně zblízka prohlédnout. V areálu bude i stánek s oblečením, doplňky a vše opatřené logem Aprilia a Aprilia Racing. Provázet vás bude skvělá muzika a zkrátka, čeká vás zábavný den.

Vstupné je zdarma a přijít může kdokoliv, i když třeba není fanouškem značky Aprilia.Login Přihlásit Registrace ›