Reklama

Za tým Honda Asia pojedou ASB1000 Zaidi a Salim Hlavní obrázek k článku: Za tým Honda Asia pojedou ASB1000 Zaidi a Salim

Šampionát Asia Road Racing získává nejen na kvalitě, ale i na popularitě. V královské kubatuře ASB1000 na sezónu 2020 se startovní rošt plní ze dne na den. Po Markusi Reiterbergerovi, který doplní tým Onexox BMW TKKR oznámil svou sestavu i tým Honda Asia Dream Racing.

V královské kubatuře Asia Road Racing ASB1000 (Superbike) pojedou za tým Honda Asia Dream Racing Zaqhwan Zaidi a Gerry Salim. Především Zaqhwan Zaidi se v nedávno skončeném závodě Sepang 8 Hours zaskvěl druhým místem, když byl členem týmu Honda Asia Dream Racing with Showa ve složení Zaqhwan Zaidi, Somkiat Chantra a Andi Farid Izdihar, který závodil s novým motocyklem Honda CBR 1000RR-R.

Stejně jako při vytrvaleckém závodě seriálu EWC Sepang 8 Hours, tak i v šampionátu Asia Road Racing bude manažerem japonský ex-pilot WSBK a MotoGP Makoto Tamada. Tento populární Japonec je jedním z mála jezdců na světě, který dokázal vyhrát závody obou nejprestižnějších kubatur WSBK a MotoGP.

Jen připomínám, že Onexox BMW TKKR pojede 2020 v sestavě Markus Reiterberger a obhájce titulu Azlan Shah Kamaruzaman.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama