Premiéra BSB: Sice s Jakubem, ale bez Matěje Smrže! Hlavní obrázek k článku: Premiéra BSB: Sice s Jakubem, ale bez Matěje Smrže!

Tento víkend se koná letošní premiérový závod BSB, tedy britského šampionátu superbike. A v něm měli s motocykly BMW startovat i bratři Jakub a Matěj Smržové.

Bohužel z tohoto premiérového startu Matěje Smrže za tým Lloyd & Jones PR Racing BMW na okruhu Silverstone sešlo, neboť Matěj se po pádu při posledním BSB testu z důvodu poranění hlavy nezúčastní prvního závodu letošní sezóny.

Matěj Smrž je stále v nemocnici Queen's Medical Center v Nottinghamu na pozorování. V průběhu prvního závodu je naplánované vyšetření v Medical Centru BSB, kde se teprve rozhodne o dalších Matějových možnostech.

Start v Oulton Parku při dalším závodě BSB je v tuto chvíli ale možný.

Na startu v Silverstonu tak bude pouze Kuba Smrž v týmu Smiths BMW a naše redakce přeje Matějovi nejen brzký návrat do sedla závodního motocyklu, ale především plné uzdravení.

V naší galerii si můžete prohlédnout kompletní startovní rošt 31 jezdců letošního šampionátu MCE Insurance British Superbike Championship, kde ale kromě našeho Matěje Smrže bude první závodní víkend chybět také Švéd Filip Backlund.

bsb 01 bsb 02 bsb 03 bsb 04Login Přihlásit Registrace ›

Reklama