Reklama

Německý tým Prüstel GP pojede s německým jezdcem Hlavní obrázek k článku: Německý tým Prüstel GP pojede s německým jezdcem

Vedle Švýcara Jasona Dupasquiera (18 let) nastoupí německá stáj PrüstelGP 8. března 2020 na start nové sezóny v Kataru s německým jezdcem Dirkem Geigerem. Bude to poprvé, co se v této německé stáji představí na startovním roštu německý jezdec.

Jak jistě všichni víte, v uplynulé sezóně za ní závodili dva Češi Jakub Kornfeil a Filip Salač.

2016, kdy se tým poprvé v paddocku objevil Grand Prix, při GP Německa na Sachsenringu, to byli Španěl Albert Arenas a Brit John McPhee. 2017 pak Čech Jakub Kornfeil a Fin Patrik Pulkkinen, 2018 opět Jakub Kornfeil a Ital Marco Bezzecchi.

Dirk Geiger pojede za tým Prüstel GP závody Grand Prix v Kataru, Thajsku, USA a v Argentině. A pokud bude vše dle plánu, tak se německý jezdec objeví s wild card i v některých dalších závodech Grand Prix, především na Sachsenringu.

Další závody Grand Prix - Jerezem počínaje - v sezóně 2020 potom za saský tým Prüstel GP pojede - v tu dobu - už 16-letý Belgičan Barry Baltus.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama