Komentáře k článku Kde pojede Pasini, a pojede vůbec? zpět na článek →

• Nepřihlášený David Sobota 24.listopadu 2018, 10:28

I tak se předvedl výborně, ale je škoda, že nešel k Forward a to místo dostal Manzi... SII by měli pokračovat normálně zvlášť po 2. místu Lecuony ve Valencii

Reagovat
  • Nepřihlášený Max Sobota 24.listopadu 2018, 10:44

On se podle mě k Forwardu vrátit nechtěl, ten tým je chvost a včele týmu je šmelinář. Viděl bych to na ssp, protože příští rok divoké karty v Moto2 nebudou.

Reagovat
  • Nepřihlášený David Sobota 24.listopadu 2018, 10:58

Taky možnost, ale možná i WSBK. Vše se do konce roku vyjasní...

Reagovat
  • Nepřihlášený Bosso Sobota 24.listopadu 2018, 11:09

On Pasini nemůže kvůli zranění z dětství ovládat 100% pravou stranu řidítek, ostatně vše má přehozeno nalevo, takže pilotovat větší motorky MotoGP a WSBK mu dělá problémy. A on jistě nebude závodit zadarmo, natož aby přinesl peníze - vždyť vyhrál 12 závodů GP a má 30 pódií.

Reagovat
  • Nepřihlášený David Sobota 24.listopadu 2018, 11:31

To je pravda a proto nechápu, proč se ho Italtrans vzali. Locatelli jezdí sem tam top 10, proč ne, ale nahradit Pasiniho Bastianinim, pro kterého to bude ještě k tomu první sezóna, mi přišlo nelogické. Zvlášť, když má u Italtrans svou upravenou motorku...

Reagovat
  • Nepřihlášený David Sobota 24.listopadu 2018, 11:32

Kdyby nic nesehnal, tak by stejně spolupracoval s Riccardem Rossim v Moto3, ale byla by to trochu škoda - Ještě pořád má výbornou formu, letos vyhrál závod a byl celkem 5x 4-5. či tak nějak ...

Reagovat
  • Nepřihlášený Gardener Sobota 24.listopadu 2018, 22:16

Jestli jsem nekdy koukal na dvojky, tak kvuli ktm a take kvuli Pasinimu. Takze ktm jeste udela jednu masinu a jedem.

Reagovat
  • Nepřihlášený Neděle 25.listopadu 2018, 08:09

To by byl zázrak, kdyby druhý motocykl dostal i Kiefer, ale oni - Forward a Swiss by měli být nahrazeni novými a kvalitními týmy jako např Avintia, která by byla ve všech kategoriích a nejlépe 2. motorka pro Gresiniho a Petronas.