Reklama

Adam Norrodin prozatímně se závody Grand Prix končí Hlavní obrázek k článku: Adam Norrodin prozatímně se závody Grand Prix končí

Po 52 startech v Grand Prix v kubatuře Moto3 se prozatímně skončila kariéra Adama Norrodina v závodech mistrovství světa Moto3. Pokračováním jeho závodní kariéry by měla být prostřední kubatura a na tu se populární Norrodin bude připravovat hned ve dvou závodních seriálech.

Jeho dosavadní závodní činnost byla spojena s týmem Petronas-SIC, tam ale na něho pro sezónu 2019 místo nezbylo. V kubatuře MotoGP budou dva motocykly Yamaha M1 pilotovat Ital Franco Morbidelli a Francouz Fabio Quartararo, v kubatuře Moto2 dostane šanci lokalmatador Khairul Idham Pawi a v Moto3 pojedou Japonec Ayumu Sasaki a Angličan John McPhee.

A co bude s Adamem Norrodinem? Ten se bude připravovat na budoucí závodění v Grand Prix Moto2 ve dvou závodních seriálech: V kubatuře Supersport 600 ccm pojede v šampionátu ARRC (Asia Road Racing Championship) v týmu ZK Racing Team, kde ZK znamená zkratku pro bývalého pilota Grand Prix Zulfahmi Khairuddina.

Dále bude Adam Norrodin startovat v šampionátu CEV Moto2, tým a spolujezdec budou oznámeni později.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama