Midnight Runner: elektrický café racer od Apache Customs Hlavní obrázek k článku: Midnight Runner: elektrický café racer od Apache Customs

Tenhle elektřinou poháněný motocykl s prapodivnými žlutými světlomety je společným dílem italské firmy Apache Custom Motorcycles a Energica Motor Company. Poprvé byl světu představen na veletrhu Motorbike Expo 2017 v italské Veroně.

Jeho vzhled však má připomínat sportovní motocykly, které kolem roku 1970 jezdili na okruzích Grand Prix. Je to vlastně docela nezvyk, většina, nebo vlastně téměř všechny elektrické motocykly, jako je Zec00, Storm Pulse, nebo Energica Esse Esse 9, vypadají spíše jako z vědeckofantastické říše.

1 Midnight Runner Apache11 Midnight Runner Apache21 Midnight Runner Apache3

Midnight Runner je postaven na základech elektrického streetfighteru Energica Eva, je však doplněn o kapotáž a pro větší důvěryhodnost také atrapami palivové nádrže a koncovky výfuku. Motocykl je poháněný kapalinou chlazeným elektromotorem o výkonu 95 koní a maximálním kroutícím momentu 170 N.m. Na jednu plně nabitou baterii ujedete až 200 kilometrů, ovšem nesmíte zkoušet jeho maximální rychlost, která je kolem 200 km/h. Plně je baterie opět dobita po 3,5 hodiny.

1 Midnight Runner Apache41 Midnight Runner Apache51 Midnight Runner Apache61 Midnight Runner Apache71 Midnight Runner Apache8Login Přihlásit Registrace ›

Reklama