Reklama

BMW R 1200 GS a Adventure: příslušenství Edition Black Hlavní obrázek k článku: BMW R 1200 GS a Adventure: příslušenství Edition Black

Milovníci černé barvy nutně musí zpozornět, BMW Motorrad přichází s novým originálním příslušenství „Edition Black“, díky němuž bude vaše R 1200 GS a R 1200 GS Adventure ještě více dobrodružnější.

Široká nabídka kombinací představuje značné možnosti pro individualizaci. Černě eloxované a černě lakované příslušenství je nyní součástí standardní nabídky příslušenství BMW Motorrad a obsahuje následující položky, určené pro oba modely BMW R 1200 GS a Adventure:

Systém nosičů zavazadel

1 BMW R1200GS Edition Black (1)1 BMW R1200GS Edition Black (3)1 BMW R1200GS Edition Black (6)

Hliníkový systém nosičů zavazadel je tvořen dvěma bočními kufry (36 + 44 l) a jedním zadním horním kufrem (32 l) a je praktickým řešením pro bezpečné uložení zavazadel. Každý z černých eloxovaných kufrů má dva zámky a je také vybaven oky pro bezpečné uchycení dalších zavazadel. Mezi další příslušenství patří rovněž vnitřní tašky pro boční i zadní kufr, opěrka zad pro zadní kufr a madla. K dispozici je také systém zamykání jedním klíčem.

1 BMW R1200GS Edition Black (7)1 BMW R1200GS Edition Black (8)1 BMW R1200GS Edition Black (9)

Držák pro zadní hliníkový kufr
1 BMW R1200GS Edition Black (10)

Robustní nosič v atraktivním černém provedení zajistí bezpečné uchycení zavazadel. Je vyroben z trvanlivé nerezavějící oceli a lakován černou barvou. Je navržen také pro použití se systémem „měkkých“ zavazadel Atacama.

Držák pro hliníkový kufr

Tento držák je vyroben z nerezavějící oceli a lakovaný černou barvou. Zajistí bezpečné uchycení bočních tašek Atacama, a to i při jízdě v terénu. Lze na něj také připevnit hliníkové kufry.

Hliníkový chránič motoru Enduro
1 BMW R1200GS Edition Black (14)

Tento robustní hliníkový chránič motoru je vyroben z 2 mm tlustého hliníkového plátu a je tak speciálně navržen pro jízdu v terénu. Je výrazně delší a širší než standardní chránič motoru, zajišťuje efektivní ochranu před kameny a ochraňuje tak spodní část motoru před poškozením. Má černě eloxovaný povrch a jeho držák je vyroben z odolné nerezavějící oceli.

Nastavitelná řadicí páčka
1 BMW R1200GS Edition Black (15)

Řadicí páčka z černého eloxovaného hliníku je navržena speciálně pro jízdu vestoje. Z tohoto důvodu ji lze v širokém rozsahu nastavovat podle velikosti boty jezdce. Tím zlepšuje obsluhu při jízdě vestoje.

Držák kufrů Vario
1 BMW R1200GS Edition Black (13)

Tento držák se používá pro uchycení kufrů Vario a stupaček spolujezdce k motocyklu. Díky svému matně černému eloxovanému povrchu a dokonalému zpracování skvěle ladí se stylem motocyklu.

Držáky zadních stupaček
1 BMW R1200GS Edition Black (12)

Tvar a rozměr těchto držáků stupaček odpovídá těm na sériovém motocyklu. Umožňují uchycení stupaček spolujezdce k motocyklu a jejich součástí je také ochrana kotníku. Mají matně černou eloxovanou povrchovou úpravu.

Kryt chladiče Style
1 BMW R1200GS Edition Black (16)

Tyto kryty chladičů jsou vyrobené z černě lakované nereznoucí oceli. Jsou připevněné ke kapotáži motocyklu a posilují jeho sportovně svalnatý vzhled. Kryty chladičů „Style“ v černém provedení odpovídají dílům na sériových modelech Rallye a Exclusive, jsou proto vhodné pouze pro odpovídající modely.

Nastavitelné stupačky jezdce
1 BMW R1200GS Edition Black (11)

Tyto černě eloxované sklopné stupačky jezdce nabízejí maximální komfort při jízdě vsedě. Při jízdě vestoje, a to zejména v terénu, jejich styčná plocha a speciální tvar zlepšují držení bot, čímž zajišťují přesnější kontrolu nad motocyklem. Pomocí šroubu je lze nastavit do tří výšek. Tyto kvalitní kované stupačky jezdce jsou vybavené výměnnými plastovými chrániči a nesou na sobě laserem vygravírovaný nápis BMW Motorrad.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama