Reklama

Yamaha 07GEN: punková tříkolka Hlavní obrázek k článku: Yamaha 07GEN: punková tříkolka

Všechny koncepty Yamahy jsou tak trochu ambiciózní a občas se stane, že unikne zájmu veřejnosti, jako tomu bylo například s tříkolkou 07GEN na Tokijském autosalonu. Přitom jde o velice zajímavou kombinaci nových technologií s designem současného světa.

Elektrická tříkolka je primárně určená pro jízdu po městě a je tak trochu ulítlá, dokonce je víc než střelená, je to spíš takový hippie styl mezi městskými vozidly. Samotná Yamaha o něm říká, že přináší moderní a klasický design díky jeho stylovým tvarům. Podněcuje jeho uživatele k aktivnějšímu a sebejistějšímu životnímu stylu. Jeho kvalitní dílenské zpracování a použití špičkových komponent usnadní svým majitelům mnoho starostí.

1 Yamaha 07GEN koncept (8)1 Yamaha 07GEN koncept (6)1 Yamaha 07GEN koncept (7)

Je určený především pro seniory, ale nástrahy velkoměsta dokáže ulehčit i mladším jedincům, kteří mají problémy s vlastní mobilitou. 07GEN je pohodlný a zároveň elegantní. Možná nyní je toto vozítko světem fantazie a představ, ale mějte na vědomí, že koncepty GEN jsou tak trochu prototypy, které však svojí zábavnou formou hledají cestu, jak se stát produkčními modely. Vezměte si třeba jejich první koncept 01GEN a porovnejte se s jejich aktuální novinkou Niken nebo třeba 03GEN nepřipomíná vám to skútr Tricity? Bude rozhodně zajímavé sledovat, co se stane s konceptem 07GEN v budoucnosti a třeba jednou za pár let uvidíme produkční model elektrické tříkolky, která se bude až nápadně podobat jistému prototypu z roku 2017.

1 Yamaha 07GEN koncept (5)1 Yamaha 07GEN koncept (4)1 Yamaha 07GEN koncept (3)1 Yamaha 07GEN koncept (9)1 Yamaha 07GEN koncept (1)1 Yamaha 07GEN koncept (2)

zdroj: YamahaLogin Přihlásit Registrace ›

Reklama