Reklama

Harley-Davidson: koncept elektrického mopedu Hlavní obrázek k článku: Harley-Davidson: koncept elektrického mopedu

Má vzhled terénního kola, ale přitom nemá šlapky, jen stupačky. Dokáže jet rychlostí až 80 km/h, a to je u elektrického mopedu, jak bychom mohli tento stroj výstižněji nazvat, velmi zajímavé číslo.

Elektrický moped je tak nějak na půli cesty mezi elektrokolem a motocyklem. Je to zajímavá volba jak v otázce ceny, tak i možností, které tento stroj svému uživateli nabízí. Harley šel cestou terénního motocyklu, čímž svému „mopedu“ přidal na atraktivitě. Ačkoliv té má na rozdávání, možná i víc, než nedávno představený koncept elektroskútru.

1 Harley Davidson koncept elektro moped (1)1 Harley Davidson koncept elektro moped (2)1 Harley Davidson koncept elektro moped (3)

Elektromoped je mnohem robustnější než klasické kolo a měl by to být pro cyklisty jakýsi mezistupeň mezi kolem a motocyklem, jak říkají designéři z Harley-Davidson. Baterie by měla být o kapacitě 2-3 kWh, což by mohlo vystačit na pár hodin jízdy a zároveň ani dobíjení nebude trvat nijak závratnou dobu. Díky terénním pneumatikám a dlouhým zdvihům byste si s tímto kolem mohli užít velké množství zábavy.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama