Reklama

Čtyřkolka HECHT: tichý provoz na akumulátory Hlavní obrázek k článku: Čtyřkolka HECHT: tichý provoz na akumulátory

Čtyřkolka HECHT je jako stvořená pro zábavu. Zásadní výhodou akumulátorové čtyřkolky je naprosto tichý provoz bez emisí a používat ji tedy lze i v místech, kde by hluk, nebo zápach zplodin mohl obtěžovat okolí.

Čtyřkolka HECHT 56151 s nosností 120 kg dosahuje rychlosti až 40 km/h a její baterii nabijete za cca 8 – 10 hodin. Na jediné nabití ujedete až 60 km. Čtyřkolka je vybavena předními bubnovými brzdami a zadními kapalinovými, kotoučovými brzdami. Přední kola jsou na samostatně odpružených závěsných ramenech. Na propracovaných hliníkových ráfcích jsou osazeny velké pneumatiky s hrubým dezénem zajišťujícím dokonalou trakci i v terénu.

Na řídítkách je upevněn digitální tachometr, pod řídítky je indikátor stavu nabití akumulátoru. Stroj je doplněn předním a zadním nosičem. Ve výbavě nechybí ani přední a zadní LED světla a LED blinkry nebo klakson. Čtyřkolka je poháněna 1200 W elektromotorem, který je napájen z akumulátoru o napětí 60 V s kapacitou 20 Ah. K dostání je v barvě červené metalízy za 39 990 Kč.

1 Ctyrkolka_HECHT_561511 Ctyrkolka_HECHT_54120_31 Ctyrkolka_HECHT_54120

Akumulátorová čtyřkolka HECHT 54120 vyniká sportovním vzhledem. Čtyřkolka s nosností 75 kg váhy řidiče plus 45 kg další zátěže dosahuje rychlosti až 45 km/h a její baterii nabijete za cca 6 - 8 hodin. Na jediné nabití ujedete až 35 km. Stroj je vybaven předními bubnovými a zadními kotoučovými brzdami. Jízda se ovládá standardně plynovým madlem, stejně jako je tomu u klasického motocyklu.

Na pravém řídítku je umístěn velký displej s tlačítky. Ten zobrazuje aktuální rychlost, ujetou vzdálenost a stav akumulátoru. Tlačítky vedle displeje je možné v pěti stupních nastavit maximální rychlost, při které sepne omezovač. Pokud chcete zamezit, aby řidič mohl svévolně nastavení maximální rychlosti měnit, je možné pod krytem propojit konektory kabeláže tak, že se omezovač rychlosti aktivuje při dosažení rychlosti 15 km/h. To je vhodné především v případě, že čtyřkolku bude používat méně zkušený jezdec, který by mohl při vyšší rychlosti přecenit své schopnosti. Stroj pohání 1200 W elektromotor, který je napájen z akumulátoru o napětí 48 V s kapacitou 20 Ah. Zakoupit si ji můžete za cenu 28 990 Kč.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama