Reklama

Valentino Rossi: kup si čepici s bambulí, dostaneš helmu zdarma Hlavní obrázek k článku: Valentino Rossi: kup si čepici s bambulí, dostaneš helmu zdarma

To, že je Valentino Rossi známý šprýmař, ví každý z nás moc dobře. Nový kousek s prodejem své zimní čepice bude opět patřit mezi jeho dobrý marketingový tah.

AGV přilbu s vločkami a zimní tématikou oblékal Valentino během „zimního“ testování na malajsijském okruhu v Sepangu. V čase mezi jednotlivými testy se bavil tím, že chodil po boxech závodních týmů ve vlněné čepici s bambulí, která na sobě měla stejné téma jako jeho helma. Vzhledem k teplotě přesahující třicet stupňů Celsia to byl docela slušný odvaz.

V současné době je možné u některých dealerů AGV objednat repliku této zimní přilby Valentina Rossiho a jako dárek k tomu obdržíte právě tuhle skvělou čepici. Je to jediný způsob, jak ji získat, samostatně se prodávat nebude. Prodejní cena by se měla pohybovat kolem 26 tisíc korun a obdržet byste ji měli v červenci letošního roku. Takže příští zimní sezonu už můžete honit parádu v nové jedinečné čepici s bambulí.

Rossi AGV helma Rossi AGV helma1Rossi AGV helma Rossi AGV helma2Login Přihlásit Registrace ›

Reklama