Reklama

Chcete vlastnit supersport Yamaha YZF-R1M 2020? Neváhejte s objednávkou! Hlavní obrázek k článku: Chcete vlastnit supersport Yamaha YZF-R1M 2020? Neváhejte s objednávkou!

V těchto dnech byl spuštěn online systém objednávek na YZF-R1M 2020, špičkový supersportovní motocykl Yamaha inspirovaný závodním strojem Yamaha YZR-M1 MotoGP. Disponuje vyspělou komunikační řídicí jednotkou (CCU) a elektronickým závodním odpružením (ERS) značky Öhlins.

Společnost Yamaha bude přijímat rezervace na exkluzivní okruhový závodní motocykl YZF-R1M 2020 prostřednictvím vyhrazeného systému online objednávek, který byl spuštěn 25. července 2019 ve 14:00 SEČ.

Jak si lze nový motocykl YZF-R1M objednat?
Systém online objednávek je rychlý a jednoduchý, podrobnosti o postupu jsou popsány na webové stránce systému. Stačí se přihlásit na adrese https://r1m.yamaha-motor.eu/, vyplnit své jméno a stát se jedním z prvních jezdců, kteří budou mít příležitost vychutnat si jízdu na tomto úchvatném novém supersportovním motocyklu.

YZF-R1M 2020 je k dostání výhradně prostřednictvím tohoto systému online objednávek a počet vyrobených strojů je omezen. Všechny stroje budou dodávány podle termínu objednání. Společnost Yamaha Motor Europe doporučuje všem jezdcům a týmům, kteří mají o tento motocykl zájem a chtějí mít jistotu, že nový YZF-R1M obdrží, aby svou rezervaci zadali co nejdříve. YZF-R1M 2020 se dodává v barevném provedení Silver Blu Carbon.

Yamaha YZF R1M 2020

Jako nový vlastník motocyklu YZF-R1M obdržíte pozvánku k účasti na exkluzivních akcích Yamaha Racing Experience (YRE), které se budou konat na okruzích Mugello a Le Mans na jaře 2020. Zákazníci si mohou při zadávání online objednávky na nový motocykl YZF-R1M vybrat, které akci YRE dávají přednost. Úplné informace budou zveřejněny v září.

YRE je jedinečná událost, na které mají vlastníci motocyklů YZF-R1M z celé Evropy možnost vyzkoušet si naplno potenciál tohoto špičkového supersportovního motocyklu na významných evropských závodních okruzích spolu s oficiálními jezdci společnosti Yamaha.

Kromě účasti na zkušebních jízdách obdržíte také pozvání na řadu workshopů, kde budou vysvětleny důmyslné technologie elektronického řízení motocyklu s důrazem na možnost vlastního nastavení stroje podle osobních preferencí. Díky seznámení s nastavením motocyklu YZF-R1M budete mít možnost plně využít jeho vysoce výkonný motor a špičkový podvozek a na trati zjistit, jaké jsou vaše skutečné schopnosti.

Prodejní cena motocyklu je 645 000 CZK vč. DPH.

Model YZF-R1M představuje limitovanou edici závodního a silničního motocyklu, který je vybaven nejpokročilejšími technologiemi elektronických řídicích systémů, jako se kdy objevily ve výrobním programu společnosti Yamaha. Díky crossplane motoru o výkonu 200 koní a nové aerodynamické karbonové karoserii inspirované modelem M1 je hned jasné, že tento závodní motocykl je konstruován jinak než jakýkoliv jiný stroj.

S nejmodernějším elektronickým závodním odpružením Öhlins (ERS) včetně nových předních antikavitátorových vzduchových vidlic NPX, novým systémem řízení brzd (BC) s režimem zatáčení pro ABS a novým systémem řízení motorové brzdy (EBM) se třemi režimy je model YZF-R1M připraven posouvat hranice. Pokaždé, když sednete na motocykl YZF-R1M, si můžete být jisti, že jeho vysoce pokročilé elektronické řídicí technologie pracují na tom, abyste měli tu nejvyšší úroveň kontroly. Díky ERS, QSS, řízení zdvihu, systému spouštění, řízení skluzu, ovládání brzd a motorové brzdy můžete zvolit to pravé nastavení pro každou situaci.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama