Reklama

Virtuální GP Anglie: Lorenzo Veni, Vidi, Vici Hlavní obrázek k článku: Virtuální GP Anglie: Lorenzo Veni, Vidi, Vici

Grand Prix Velké Británie v Silverstone se letos určitě nepojede, tu virtuální podobu vyhrál dnes odpoledne v MotoGP Jorge Lorenzo. V Moto3 trumfoval Stefano Nepa, v Moto2 pak Bo Bendsneyder.

33-letého Mallorčana a 68-násobného vítěze Grand Prix Lorenza (Yamaha) doplnili na stupních vítězů Esteve Rabat (Ducati) a Fabio Quartararo (Yamaha). První virtuální podium propásl čtvrtým místem Takaaki Nakagami (Honda), Top-5 dokompletoval Michele Pirro (Ducati). Dále se umístili Lorenzo Savadori (Aprilia), Francesco Bagnaia (Ducati) a Joan Mir (Suzuki).

V průběžném celkovém pořadí je následující stav: 1. Alex Marquez (86 bodů); 2. Bagnaia (79); 3. Viňales (71); 4. Quartararo (61); 5. Marc Marquez (57); 6. Rabat (37); 7. Nakagami (29); 8. Mir (28); 9. Rossi a Lorenzo (25).

V nejslabší objemové kubatuře, v Moto3, stáli na stupních vítězů kromě vítězného Nepy ještě Jeremy Alcoba a Ayumu Sasaki.

V prostřední objemové kubatuře Moto2 vyhrál Bo Bendsneyder, druhý byl odmávnut Kasma Daniel Kasmayudin a jako třetí Hector GarzóLogin Přihlásit Registrace ›

Reklama