Reklama

V Misanu se už jezdí! Hlavní obrázek k článku: V Misanu se už jezdí!

Na okruhu Misano World Circuit začal včera odpoledne ve 14 hodin za přísných bezpečnostních podmínek motocyklový život. Pochopitelně, že se na trati objevili pouze italští jezdci.

Původně bylo na tento test přihlášeno celkem 40 jezdců, na čerstvě položený asfalt Misano World Circuitu jich ale nakonec vyjelo pouze 13.

Na trati byli dva testovací piloti MotoGP, a zároveň účastníci šampionátu CIV Superbike . Michele Pirro (Ducati) a Lorenzo Savadori (Aprilia) - oba s motocykly upravenými pro italský šampionát CIV.

Nechyběli jezdci prostřední kubatury Grand Prix (Moto2) Enea Bastianini (Italtrans Racing) a Nicolo Bulega (Gresini Racing).

Z jezdců italského šampionátu CIV se představili Luca Bernardi (Supersport 600), Lorenzo Gabellini (šampion Itálie 2019 ve stejné kategorii) a Andrea Natali (Moto3, zde v sedle motocyklu SSP300).

Na asfaltu misanského okruhu byli k vidění také Alessandro Delbianco (ex-WSBK, letos CIV), šampion MotoE Matteo Ferrari; a dále Massimo Roccoli, Mattia Pasini, Giacomo Mora, Luca Vitali.

Foto: Fabrizio PietrangeliLogin Přihlásit Registrace ›

Reklama