Reklama

Testy WorldSBK v Aragónu: Místo Corteseho Rámos Hlavní obrázek k článku: Testy WorldSBK v Aragónu: Místo Corteseho Rámos

Přímo z portugalského Portimaa odcestovaly některé týmy z WorldSBK do španělského Aragónu, kde bude šampionát pokračovat dokonce dvěma po sobě jdoucími závodními víkendy.

Pojedou se zde totiž jako první «Prosecco DOC Aragón Round» (28.- 30.srpna), ten druhý má název «Pirelli Teruel Round» (4.- 6. září). Z královské kubatury motocyklů co nejvíce podobných těm sériovým na rkuhu dlouhém 5,3 km bude chybět z předních týmů pouze BMW, jinak zde budou tovární týmy Ducati (Davies, Redding), Honda (Haslam, Bautista), Kawasaki (Rea, Lowes) a Yamaha (Ratgatlioglu, van der Mark), stejně jako satelitní stáje od Kawasaki Pedercini und Orelac (Scheib) a také Ducati Brixx Racing (Barrier).

Místo zraněného Němce Sandro Corteseho bude v týmu TPR Team Pedercini Racing testovat motocykl Kawasaki ZX-10RR Španěl Roman Rámos, ještě v sezóně 2018 závodil jako stabilní pilot tohoto šampionátu za tým GoEleven Kawasaki (celkově 16. a 2x v Top-10.)

Z kubatury WorldSSP je zde pouze lídr šampionátu Andrea Locatelli se svým týmem Bardahl Evan Bros Yamaha.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama