Reiterberger podepsal s týmem Onexox BMW TKKR Racing

Protože pro Němce Markuse Reiterbergera nezbylo místo na startovním roštu MS-Superbike 2020, tak kromě šampionátu MS-Endurance hledal na příští sezónu ještě další závodní uplatnění. A tomu se mu nyní po pódiovém sobotním umístění v Sepangu definitivně podařilo.

25-letý bývalý šampion IDM-Superbike skončil v uplynulé sezóně v mistrovství WorldSBK až na 14. místě (nejlépe dojel v Assenu 2x v Top-10) a byl tak v továrním týmu BMW Motorrad WorldSBK Team nahrazen Severním Irem Eugene Lavertym.

Nyní se mu podařilo získat místo v týmu Onexox BMW TKKR Racing v šampionátu Asia Road Racing Championship (ARRC), kde pojede v kubatuře ASB1000 Superbike. Tento tým získal vloni titul ARRC-Superbike zásluhou Azlana Shaha Kamaruzamana, který rovněž v týmu zůstává a bude «Reitiho» týmovým kolegou na sezónu 2020. Smlouva byla podepsána za velké pomoci «alpha Racing BMW», neboť Asie představuje pro německou motocyklovou továrnu hodně důležitý trh.